BrixHauz: SKIN CARE ROUTINE WITH VICHY

středa 27. března 2019

SKIN CARE ROUTINE WITH VICHY


Troufám si říct, že většina z vás už mě má se značkou Vichy spojenou :). Minimálně na instagramu už jsem Vichy pár příspěvků věnovala a na blogu se pár článků už také najde. Na jaře loňského roku jsem vám představila ikonický produkt Minéral 89 Hyaluron-Booster, vzpomínáte si? Ten se mimochodem stal novou ikonou značky Vichy a já se vůbec nedivím! Sama jsem booster zařadila do své každodenní rutiny v péči o pleť, který momentálně používám v kombinaci s dalšími produkty z řady Slow Âge. V dnešním článku bych vám chtěla prozradit právě svou každodenní rutinu v péči o pleť a s tím i jak správně onen booster používat v kombinaci s ostatními produkty. Rozhodně tu nechci jen básnit o tom, jak je produkt skvělý (a že opravdu skvělý je!), ale chtěla bych vám hlavně něco předat a vysvětlit správnou péči o pleť ve 3 snadných krocích. Tak pojďme rovnou na to! :)1. Čištění (které je opravdu extrémně důležité!). A to večer i ráno!!!
2. Použití boosteru Minéral 89 pro posílení pleti. 
3. Použití denní/noční péče dle typu pleti a potřeb + oční krém.


Jak už jsem zmiňovala v úvodu článku, používám řadu Slow Âge, která je proti prvním známkám stárnutí a pro ochranu proti negativním vlivům městského prostředí jako např. UV záření, stres, smog, ale i zrychlený způsob života, který se s městem pojí. Produkty z této řady obsahují koktejl aktivních ingrediencí na bázi přírodních složek, jejichž cílem je vyhladit vrásky, zpomalit stárnutí a posílit pleť. 
Vichy teď navíc přišlo s novinkou Minéral 89, které je v menším 30ml balení ideální na cestování nebo do kabelky. Limitovanou edici seženete v lékárnách :).


Minéral 89 mám nejvíce spojený právě s cestováním a létáním v letadle, kdy pleť trpí dehydratací, změnou tlaku v kabině, přistáním do různého počasí atd. Během celé sezony mi v mém letuškovském kufříku Hyaluron-Booster nesměl nikdy chybět! :)No a na závěr mě samozřejmě zajímá jak jste na tom vy s péčí o pleť. Jaké jsou vaše nejoblíbenější produkty a jaká je vaše zaručená rutina? :) Mám tu někoho z "Team Vichy"? 


PS: Na mém instagramu bude brzy soutěž o produkty právě z této řady. Tak to sledujte, ať vám nic neunikne :).

S láskou BrixHauz

4 komentáře:

  1. Anonymní28.3.19

    Také používám produkty značky Vichy již několik let a jsem s nimi náramně spokojená. Vřele doporučuji.

    OdpovědětVymazat
  2. Anonymní29.3.19

    Ahoj,rada vidim kdyz se nekdo stara o svou plet😉. Ja pouzivam medik8 je to luxusnejsi znacka a dela s pleti zazraky a v kombinaci s botoxem uplna topka.

    OdpovědětVymazat