BrixHauz: BIRTHDAY DAY

úterý 17. července 2018

BIRTHDAY DAY


Krásné poledne :). Konečně jsem zase na BrixHauzu! Moc mě mrzí, že momentálně nemám na blog tolik času, kolik bych chtěla. Budu se to ale snažit zlepšit, jak nejlépe umím :). Momentálně sedím v brněnském SKØG Urban Hub a společně s kávou si vychutnávám volné odpoledne. Ach, tohle mi tak chybělo. Jít sama do kavárny, na stůl otevřít počítač a napsat vám nový článek :). Ten dnešní se bude týkat mých 25. narozenin, které jsem nejprve započala pražským půlmaratonem, následně rodinnou oslavou a o týden později jsem uspořádala oslavu s přáteli. Opravdu krásné čtvrtstoletí, co říkáte? :)


S láskou BrixHauz

3 komentáře:

  1. Anonymní18.7.18

    Moc krásné fotky! Věřím, že jste si oslavu moc užili! Jde vidět, že máš kolem sebe opravdové přátele a to je největší dárek, který můžeš mít, jste skvělá partička! :) A přeji dodatečně vše nejlepší k Tvému čtvrtstoletí! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Juuj dodatočne všetko najlepšie.. ja som už niekoľko z tých fotiek videla na instgrame a naozaj ich zboznujem :) super partia ludi a skvela zabava...super outfit no co.. :) Inak chybala si mi tu na blogu, ja vzdy čekujem, či nie je nový článok, takže som rada, že sedis tam, kde obvykle a píšeš nam :)

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovědětVymazat