BrixHauz: KO TAO | THAILAND

středa 4. dubna 2018

KO TAO | THAILAND


Maličký ostrov Ko Tao jsme vnímali jako ten nejkrásnější z našeho thajského cestování. Možná proto, že není ještě tolik zasažen turistickým ruchem nebo kvůli nádherně zbarvenému moři :). Na Ko Tao jsme pluli asi 1,5 hodiny z ostrova Koh Samui a strávili jsme tu pouze jednu jedinou noc. Během dvou dnů jsme stihli "proskútrovat" celý želví ostrov, opalovat se na nejznámější pláži Sairee Beach a nechyběl ani výlet na Ko Nang Yuan - krásné seskupení tří malinkatých ostrůvků nedaleko Ko Tao. To vše a mnohem víc teď uvidíte v článku :).Sairee Beach
Také jsou tu vyhlášené potápěčské lokality s jednou z nejlepších viditelností a bohatým podmořským životem, takže šnorchl a brýle na Ko Tao s sebou :). 

Brunch v Coconut Monkey.
Při odhánění vlezlých komárů skončil po pár vteřinách obsah této ovocné misky s jogurtem na Davidovi :D.
Ko Nang Yuan


Koh Nang Yuan Viewpoint
Při výšlapu nahoru doporučuji si vzít s sebou repelent. My ho bohužel neměli a byli jsme poštípaní od hlavy až k patě.
Na viewpoint také doporučuji jít hned brzy ráno! Vyhnete se tak davu lidí čekající ve frontě na fotku a budete mít čas si samotný výhled vychutnat :). Později odpoledne jsme vypluli zpět na Koh Samui, kde jsme strávili ještě jednu noc a hned brzy ráno jsme vyrazili na letiště v Surat Thani, odkud jsme letěli opět do Bangkoku.

A tam se uvidíme příště :).

S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Paaaani, nejuzasnejsi fotky vubec!!! <3 To muselo byt krasny.
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 2. Ako som ti už písala na Instagrame, pre mňa si momentálne čím ďalej tým viac inšpiratívna blogerka a vždy sa nenormálne teším na tvoje články a posty! ♥ Ostrov vyzerá krásne, fotky majú nádherné farby, tie západy slnka, tá hojdačka...och normálne ako raj... Inak taká hnedá, ako si ty, som naposledy bola asi pred 3 rokmi, keď som bývala na Slovensku (aj to nie až taká hnedá!) a odkedy som v Írsku, moje telo nevidelo slnko fakt dlho...ešte aj keď sme sa vybrali na mega rýchly trip na 4 a pol dňa na Mallorku, mali sme krásne počko 1 a pol dňa, no a tá polka dňa bola akurát keď sme dosli, našli hotel, vybalili sa....a druhý deň, ked sme sa vybrali na výlet, ktorý neľutujem, lebo bolo náááádherne, ale nestihli sme sa opáliť a dalšie dni bola strašná zima a pršalo...takže ja mám šťastie na dazdive počasie ešte aj tam, kde je celý rok teplo...mala by som sa vybrať na miesta, kde vôbec neprší a ľudia tam bud mať zrazu trochu vody :D ja som na nu magnet! Ešte aj na svadbe mi pršalo a na druhy den svietilo slnko :D hahah

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to opravdu naprosto neskutečně, tohle musí být fakt pohádka na zemi. Jsem ráda, že se teď čím dál víc jezdí i tam, kde není turismus tolik rozšířený, protože to, co se občas dočtu (nebo vidím), že se na některých těch turistických plážích děje, je často dost smutné... Těším se na další článek! :)
  Kout světa

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní5.4.18

  Páni! Nádherný fotky, nádherný místo. Na každou fotku jsem zírala snad několik minut. Opravdu nádhera! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásný fotky♥️ Tenhle účes ti mimochodem moc sedí :)

  OdpovědětVymazat