BrixHauz: STRIEZELMARKT | DRESDEN

pátek 16. února 2018

STRIEZELMARKT | DRESDEN


Konečně pátek, že? :) Jaké máte plány na víkend? My ho zřejmě budeme trávit v Praze, ale finálně se domluvíme, až se vrátí Davča z práce. Odpoledne jsme měli v plánu jít běhat, ale venku je takového sněhu, že to budeme muset ještě prodiskutovat :D. Na druhou stranu ale svítí sluníčko a není zase až taková zima. Hmmm, třeba se hecneme :). Večer si určitě uvaříme nějakou dobrou večeři a zřejmě si pustíme Game of Thrones. Včera jsme totiž zhlédli první díl a ano, jsem asi jediný člověk na této planetě, kdo to ještě neviděl :D. I když nepochybuji, že se mi seriál bude líbit, hrozně se mi do toho nikdy nechtělo... Na jaké seriály koukáte vy? Já teď ještě sleduji Riverdale :). Teď už ale k dnešnímu článku, kde se ještě vrátíme do období Vánoc. Tak jako každý rok jsme i letos společně s přáteli navštívili Drážďanský vánoční trh Striezelmarkt :).


S láskou BrixHauz

5 komentářů:

 1. Krasny fotky, trosku opozdeny, ale prece jenom! Fakt uzasna atmosfera. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já trhy v Drážďaněch moc nemusím. Bývá tam neuvěřitelně moc lidí, že se tam člověk sotva hne a navíc mám čím dál víc pocit, že většina jsou Češi. Tak mi to až chvílema připadá, že jsem spíš na Staromáku než v Německu, když kolem slyším samou češtinu :)
  The Linheart

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní16.2.18

  Ahoj, jaký používáš program na upravování fotek tady i na instagramu?:)

  OdpovědětVymazat
 4. Ta fotka na konci s těmi hrníčky je naprosto nádherná! :) Já zrovna dokoukala Handmaid's Tale a můžu jenom doporučit!
  Kout světa

  OdpovědětVymazat
 5. taky jsem dnes přidávala článek z vánočních trhů, akorát z Vídně :D nádherné fotky! v Drážďanech jsem nikdy nebyla, tak se tam třeba podívám příští Vánoce :)

  OdpovědětVymazat