BrixHauz: BERLIN | GERMANY

středa 31. ledna 2018

BERLIN | GERMANY


Ahoj všichni! Je čas na nový článek. Konečně! Po novém roce jsme měli v hlavě pouze jen Thajsko a vše kolem dovolené. Tam jsem si nějaký čas chtěla hlavně užít bez počítače a taky se tak stalo :). Snad se tedy nezlobíte, že se vám ozývám až teď. Každopádně mám ještě celkem dost restů, které s vámi chci sdílet, tak se na to postupně vrhneme :). Hned první v řadě jsou fotky z Berlína, kam jsme si s přítelem udělali dvoudenní výlet v den našeho výročí. Snad právě v jediném Berlíně na náš den hlásili krásné počasí a jelikož tam Davča ještě nikdy nebyl, rozhodli jsme se vyrazit právě tam :). Užili jsme si to moc! Navštívili jsme nejznámější památky, pár super podniků a užívali si sluníčko. Nicméně i když se mi Berlín teď podruhé líbil o něco víc, nepatří mezi má oblíbená města. Jak se líbí Berlín vám? Mějte krásný den a uvidíme se tady zase brzy! :)


Holy Flat!Roamers

S láskou BrixHauz

4 komentáře:

 1. Ahoj Niky, jsem ráda, že "jsi zpátky" :) Díky tvým článkům se alespoň virtuálně podívám po světě :) Už se těším na posty z Thajska

  Hezký den, Katka

  OdpovědětVymazat
 2. Kraaaasny fotky! Ja Roamers naprosto zboznuju, a Berlin taky. <3

  OdpovědětVymazat
 3. Do Berlína jsem po strašně dlouhé době vyrazila loni na podzim spolu s kamarádkami. Měly jsme super počasí i partu, přesto Berlín asi nikdy nebude moje srdcovka. Nevím, nevím, snad z něj cítím celou tu jeho šedou minulost.
  Každopádně...mým "jídelním typem" v Berlíně je Commonground, kousek od Alex. Tam se mi líbilo hodně :-)

  OdpovědětVymazat