BrixHauz: LIPNO & ČESKÝ KRUMLOV & HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

sobota 7. října 2017

LIPNO & ČESKÝ KRUMLOV & HLUBOKÁ NAD VLTAVOU


Dnes je u vás prý přesně počasí na to, válet se celý den zachumlaná v posteli, koukat se na seriály a usrkávat horký čaj. Já jsem teď ještě také v posteli. Akorát u mě je teprve 5h ráno a jsem něco přes 12000 km vzdušnou čarou od Prahy. To Vám ale všechno řeknu příště! :) Dnes vás vezmu na výlet do jižních Čech a na konci článku vám dokonce prozradím jak při cestování ušetřit. Jihočeský kraj jsem chtěla navštívit už opravdu dlouho a jelikož jsem po návratu ze Zakynthosu měla lehkou ponávratovou depresi, naplánovali jsme si další výlet. Naše cesta nejprve směřovala do Lipna nad Vltavou, kde jsme navštívili vodní nádrž a Stezku korunami stromů. Později jsme pokračovali dál do Českého Krumlova a druhý den nás čekal ještě zámek v Hluboké nad Vltavou. Někdy je fajn poznávat i naši krásnou zemi :). 

Stezka korunami stromů


Vodní nádrž Lipno


Český Krumlov

Hluboká nad VltavouV Českém Krumlově jsme strávili jednu noc v útulném penzionu přímo u krumlovském zámku. Ubytování vždy hledáme přes Booking a většinou na poslední chvíli. K Bookingu navíc používám portál Plná Peněženka, kde můžete získat zdarma až 25% peněz zpět z každého svého nákupu na internetu. K získání odměny (cashbacku) se stačí do libovolného eshopu přes Plnou Peněženku jen prokliknout. U Bookingu je cashback Plná Peněženka 3%, ale na jejich stránkách najdete dalších 550 eshopů z každého odvětví. Já ji například využívám i u módních nákupů na Asos a Zoot, nebo si často domů objednávám potraviny na Košík.cz a Plnou Peněženku využívám i třeba k objednávce kontaktních čoček na Kontakto.cz. Třeba hned jen za registraci obdržíte 50 Kč a za každé doporučení rovnou 300 Kč :). Navíc nasbíraný cashback si můžete kdykoli převést na svůj účet, takže i pouze třeba 1 Kč. Mám tu někoho, kdo už Plnou Peněženku také používá? Pokud ne, určitě ji vyzkoušejte, nic to nestojí a naopak ještě ušetříte! :)

S láskou BrixHauz

7 komentářů:

 1. Anonymní7.10.17

  Hezké fotky, Krumlov miluju. A peněženku zkusím :) L.

  OdpovědětVymazat
 2. nádherné fotky! :) my prozkoumali okolí Českého Krumlova minulý rok a je to tam vážně nádherné! byli jsme i na Hluboké a na Stezce korunami stromů a ty pohledy z ní mě tedy vážně dostaly! :) byla to tam fakt pecka! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní7.10.17

  Do Českého Krumlova se chystáme v listopadu. Moc se těším, někdy je vážně fajn cestovat i po Česku :) Budeš psát článek z Oktoberfestu? Letos jsem byla s kamarádkou a ty informace co jsem predtim našla nebo slyšela byli strašně rozporuplne, tak by to určitě spousta lidi ocenilo

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní13.10.17

  peněženku používám už víc jak 3 roky a už jsem díky ní ušetřila víc jak 2 000Kč, kupuji tam i třeba cestovní pojištění a věci z lékáren, je to fakt fajn :-)

  OdpovědětVymazat