BrixHauz: ZAKYNTHOS | GREECE

neděle 24. září 2017

ZAKYNTHOS | GREECE


Panebože. Mně tak chybí sluníčko! Když tak koukám na ty fotky, je mi úplně smutno, že už je léto pryč. Snad se alespoň dočkáme toho babího :). Po francouzské riviéře jsme se doma moc dlouho nezdrželi a po pár dnech letěli do Řecka. Na Zakynthos mně nalákaly především všechny ty krásné instagramové fotky a letos jsem tu krásu řeckého ostrova viděla i já :). Letěli jsme tam pouze na tři dny a i když se to zdá málo, stihli jsme vše, co jsme chtěli. Půjčili jsme si čtyřkolku a projeli téměř celý ostrov křížem krážem. Nevynechali jsme ani klasická známá místa, jako Navagio beach, Marathonisi (Turtle Island), Cameo Island a Porto Limnionas Beach. Ubytovaní jsme byli snad v nejživějším letovisku celého Zante, v Laganas. Alterego Studios byl našim hotelem po tři dny a musím říct, že jsme dlouho neměli štěstí na tak super hotel, jako byl právě tento. Ne jen, že byl moc hezký, ale setkala jsem se tam s nejmilejším personálem, jaký jsem kdy zažila. A to se v dnešní době opravdu cení :). Bazén byl také na jedničku a zkrátka všechno bylo naprosto správně :). Teď venku prší, tak si pojďte užít sluníčka alespoň z fotek!


Porto Limnionas Beach
Navagio beach (Shipwreck)Cameo IslandKeri Lighthouse
Marathonisi (Turtle Island)
Hlavní město Zakynthos a přístavZítra se můžete těšit na video!

S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Anonymní24.9.17

  Krásné fotky! Všechna ta místa vypadají kouzelně. Taky budeme muset na Zakynthos vyrazit 😊 L.

  OdpovědětVymazat
 2. Prenadherny fotky Brixi, hned bych si balila kufry a letela! V Recku jsem jeste nebyla, ale vypada to fakt kouzelne. Hned si to pisu na cestovni listinu!!!! Doufam, ze jste si tu dovolenou poradne uzili.
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní25.9.17

  Já jsem tam byla před cca 5ti lety a byla to ta nej dovolená, co jsem zažila :-)

  OdpovědětVymazat
 4. krásné fotky, který úplně zahřejí

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní27.9.17

  Fotky jsou úplně super, úplně mě to prohlížení zahřalo sluníčkem, což je teda momentálně potřeba v tomto počasí. Každopádně jsem se o Řecko nikdy moc nezajímala, ale díky článku se tam budu muset podívat. Děkuji za tip.

  Domča

  OdpovědětVymazat
 6. ach, zo všetkých fotiek ide neskutočná atmosféra! nádherné prostredie :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat