BrixHauz: MILAN | ITALY

pondělí 18. září 2017

MILAN | ITALY


Město obchodu a módy bylo pro nás poslední zastávkou naší letní dovolené. Původně jsme Milán ani neměli v plánu, ale nakonec jsme se rozhodli si cestu z Francie ještě zpříjemnit návštěvou druhého největšího italského města. V Milánu jsem byla již podruhé a rozhodně ne naposledy. Stylové evropské město se pyšní svou velkou gotickou katedrálou Duomo, což je opravdu ta nejkrásnější atrakce města. Strávili jsme zde celé odpoledne a během něj si užívali krásu Duoma, nádhernou Galerii Victor Emmanuel. Nesmělo chybět ani pravé italské gelato a naší poslední zastávkou bylo Ladurée. Tak myslím, že jsme se s naší božskou dovolenou řádně rozloučili :)! Z celé dovolené jsme udělali navíc i video, kde můžete vidět všechny naše zážitky pohromadě :).

S láskou BrixHauz

4 komentáře:

 1. Makronky bych hned ochutnala, mňam..

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 2. Prenadherny fotky, Milano je uplne nejhezci a ja doufam, ze sis to tam poradne uzila!!! <3 Ten outfit se tam perfektne hodi. :) A mmmmmh, makronky z Laduree jsou proste nej!
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky Brixi, hned bych se vrátila do léta, teploučka a bezstarostna. A Milán ti závidím! Taky bych se tam někdy chtěla podívat:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Perfektné fotky, tam som vždy chcela ísť, naposledy sme nad tým rozmýšľali s manželom, ale nakoniec sme sli do Amsterdamu :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat