BrixHauz: HOW I TAKE CARE OF: MY SKIN - SUN CARE

čtvrtek 31. srpna 2017

HOW I TAKE CARE OF: MY SKIN - SUN CAREVzhledem k tomu, že jsem teď trávila spoustu času u moře, tedy na silném sluníčku, rozhodla jsem se pro vás udělat článek na téma zdravé opalování. Asi vám nemusím říkat, jak je velmi důležité pokožku chránit před slunečním zářením, tak půjdeme rovnou na věc. Dnes se s vámi podělím o své nejoblíbenější produkty na sluneční ochranu a péči. Jedná se o péči Daylong, kterou mám z lékárny Alphega. V lekárnách Alphega mají dokonce i poradenské služby zaměřené právě na zdravé opalování, kdy vám lékárník pomůže s výběrem opalovacího prostředku včetně péče po opalování, seznámí vás s riziky a upozorní, kdy už je potřeba zajít k lékaři. To mi přijde úplně super věc, protože  vy díky tomu odejdete s produkty ušitými přímo na vás :). 
Já jsem si s sebou k moři vzala hned několik produktů. Můj největší oblíbenec je ale rozhodně transparentní aerosol SPF 50+. Je totiž jednoduše a rychle aplikovatelný a díky speciálnímu ventilu umožňuje sprejování v rozsahu 360 stupňů bez přerušení v každé poloze. Navíc nádherně voní a je prostě boží! 


Moji výbavu na ochranu slunce doplnil i Daylong sensitive SPF 50+ gel-krém. Osobně moc nemusím tuhé bílé krémy, což tento gel neobsahující tuky ani emulgátory není. Gel se snadno roztírá a zanechává na kůži příjemný pocit.


A nakonec vás seznámím s produktem, bez kterého bych se neobešla! Daylong after sun Repair. Obsahuje aktivní enzym na opravu DNA a přispívá k rychlé regeneraci kůže po pobytu na slunci a také slouží jako prevence předčasného stárnutí kůže.Díky zdravému opalování jsem se konečně snad vůbec poprvé nesloupala a vytvořila si tak krásnou hnědou barvu. Teď už jenom doufat, že do Prahy přijde ještě sluníčko! K moři se už totiž letos nechystám, tak aby mi opálení brzy neslezlo :). 

S láskou BrixHauz

No Comments Yet, Leave Yours!