BrixHauz: MY FIRST VIDEO ON YOUTUBE!

neděle 20. srpna 2017

MY FIRST VIDEO ON YOUTUBE!
Krásnou neděli vám všem! Jaké máte plány na dnešek? Já jsem akorát douklidila celý byt, udělala jsem si kávu a sedám si k blogu. Chci vám totiž ukázat své první video! Úplně první video na mém youtube kanálu!!! Pokud teď máte 7 minut čas, pojďte se podívat, jak jsme si to užili :). Sestřih je z naší celé letošní dovolené ve Francii a v závěru i z Itálie. Procestovali jsme francouzskou riviéru - Nice, Monaco, Cannes, Saint Tropez. Navštívili jsme také Marseille a cestou zpátky jsme to vzali ještě přes Milano. Byla to ta nejlepší dovolená a jsem fakt nadšená, že si ji mohu kdykoliv připomenout tímto videem :). 

S láskou BrixHauz

5 komentářů:

 1. Jeeeeeeeej, jsem moc rada, ze si zacala s videama, to prvni se teda fakt povedlo!!!! <3 Tam vsude jsme byli minulej rok, me se nejvic libilo v Saint Tropez, ale i Cannes, Nice a Monaco jsou bozsky mista. Doufam, ze jste si to uzili.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní21.8.17

  Niky video je bomba!!! Těším se na další. Taky by se mi líbila taková dovolená.

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé video plné emocí... :)

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní27.8.17

  Video se mi moc líbí, opravdu se Ti povedlo. Pouštím si ho už asi popáté a určitě se k němu budu ráda vracet, vždy když budu potřebovat nakopnout pro lepší náladu! Hezký den, Domča :)

  OdpovědětVymazat