BrixHauz: LANZAROTE | CANARY ISLANDS

úterý 4. července 2017

LANZAROTE | CANARY ISLANDS


Hlásím se ze Slovenska, konkrétně přímo ze Sliače. Včera jsem jela vlakem na služební cestu a dohromady jsem byla přes 7h na cestách. No věděla bych o lepším způsobu, jak trávit pondělní odpoledne. Na druhou stranu jsem ale měla zase konečně čas připravit nový článek :). Já se totiž už nemohu dočkat, až vám ukáži fotky z Kanárů! Na Kanárských ostrovech jsem strávila celkem týden a navštívila jsem tři různé ostrovy. Dnes se spolu podíváme na Lanzarote, kde jsme byli ubytováni v tom nejkrásnějším hotelu. Bohužel jsme ale na tomto snovém místě strávili pouze jeden večer a hned druhý den den brzy ráno jsme doslova letěli do práce, čekala nás linka do Francie. Něco málo jsem ale přeci jen stihla nafotit, tak si udělejte třeba čaj a pojďte se se mnou pokochat :).


S láskou BrixHauz

11 komentářů:

 1. Anonymní4.7.17

  Krása, ach to moře. Hned bych jela také.

  OdpovědětVymazat
 2. Prenadherny fotky Niky! Na Kanary uz jsem vzdycky chtela, to vypada naprosto bozsky. ;) Urcite sis ten cas tam moc uzila.
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky, jako vždy. Já byla na Kanárech tak deset let nazpátek, dlouho mě to nelákalo, ale když to tak vidím, tak by za tu cestu možná stály :)
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Anet :), já myslím, že za to určitě stojí!

   Vymazat
 4. To vypadá opravdu naprosto nádherně! Krásné fotky! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásné, co to je prosím za hotel? Díky, Tereza

  OdpovědětVymazat