BrixHauz: HOW I TAKE CARE OF: MY HAIR - MICROMIST

pondělí 17. července 2017

HOW I TAKE CARE OF: MY HAIR - MICROMIST


O své vlasy se snažím pečovat jak nejvíce to jde, a protože v létě je zatěžujeme více než kdy jindy, podstoupila jsem vlasovou péči Micromist. Na rituálu jsem byla v mém milovaném kadeřnickém salonu Petra Měchurová, kde o mě bylo opět krásně postaráno. Micromist je hloubková regenerace, která se skládá z péče produktů Kérastase Paris, masáže vlasové pokožky a následného použití přístroje Micromist. Bylo mi vysvětleno, že ten funguje na bázi vodní páry, jejíž molekuly vody se díky ultrazvukovým vlnám redukují na mikro molekuly a přeměňují se na velmi lehkou mlhu. Právě tyto mikro molekuly pak velmi dobře pronikají až do nitra vlasů, což mi přesně chceme :). No a jelikož už za pár dní odjíždíme s přítelem na letní dovolenou, kdy jindy podstoupit tuto péči než právě teď! Každodenní máchání vlasů v moři, opalování, dennodenní mytí - no však to znáte. Celý proces jsem vám nafotila, dokonce i to, jak se mi kouří z hlavy :). Po aplikaci byly vlásky tak krásně jemné a lehoučké, že jsem je na hlavě skoro vůbec necítila, naštěstí tam ale byly :D. Jak v létě pečujete o své vlasy vy?S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Toto by som tiež potrebovala. Bohužiaľ, som asi trochu lenivá a o vlasy sa veľmi nestarám. Ale snažím sa používať dobré a kvalitné prípravky.

  https://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Tak toto ma naozaj zaujalo ! :) Díky za tip :)

  Viki Ceglédyová

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní18.7.17

  Niko,krátký Ti slusi mnohem vic!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tie tvoje vlasy na záver vyzerajú úplne DOKONALE ♥ Krásny výsledok :)

  OdpovědětVymazat
 5. Waaa ja mám veľmi rada, keď idem ku kaderníčke a "hraje" sa mi s vlasmi...či strihá, umýva alebo hocičo iné.. ale ja vlastne ku kaderníčke chodím len 2x do roka..o vlasy sa extra nestarám, snažím sa meniť vždy šampón, lebo keď si zvyknem na jeden, automaticky mám lupiny. No a raz za čas si dám kokosovú masku.. Potom mám aj argánový olej, ktorý si sem tam dám do vlasov po natočení kulmou.. a tak :) ale musím povedať, že mám celkom zdravé vlasy :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat