BrixHauz: VIENNA - 24K MAGIC WORLD TOUR | AUSTRIA

pondělí 26. června 2017

VIENNA - 24K MAGIC WORLD TOUR | AUSTRIA


Krásný start do nového týdne :). Teď jsem konečně douklidila a sedám si na chvíli k počítači ke svému blogu a říkám si, že je čas na nový článek. Na řadu přichází Vídeň, kterou jsem vám sice nedávno na blogu již představovala, avšak tentokrát je článek z Vídně spojen s koncertem Bruna Marse. Do Rakouska jsme vyjeli ale už brzy ráno, tedy hned po farmářských trzích na Jiřáku, abychom se ještě stihli podívat do města a něco nového poznat. Celý den jsme se netrpělivě těšili na večer! Jsem velký fanoušek Bruna a 24K Magic World Tour byl můj 2. koncert, kde jsem ho viděla/slyšela. Poprvé jsem Marse spatřila asi 3 roky zpět v pražské O2 areně a letos ve vídeňské Stadthalle. Byl jste tam někdo také? Pokud ano, určitě se mnou budete souhlasit, že celý koncert byl naprosto neskutečný! On byl neskutečný! Prostě zážitek na celý život :). Po propařené noci s Brunem jsme druhý den ještě zůstali ve Vídni a šli se podívat na zámek Schönbrunn. Cestou domů jsme se ještě navíc zastavili v Brně a tak jsme zažili zase jeden super víkend :).
Ubytování - Apartment CheckVienna

Hofburg
Vapiano

Zámek SchönbrunnSKØG Urban Hub - Brno

S láskou BrixHauz

12 komentářů:

 1. Anonymní27.6.17

  Krásné fotky. Na Brunovi jsem nikdy nebyla, takže závidím. Musel to být super zážitek.

  OdpovědětVymazat
 2. Musel to být parádní výlet. Líbí se mi, že jste to pojali tak víc cestovatelsky, než prostě jen přijet na koncert, po něm se hned sebrat a zase vyrazit na cestu domů. :)
  Bruna jsem na živo ještě neviděla, ale jeho písničky mám moc ráda, takže věřím, že to musel být zážitek! ♥
  Fotky chválím, ale to je taková klasika, protože jsem tady ještě na škaredé fotky nenarazila a jsem si jistá, že ani nenarazím. :P

  EnthusiasTer

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní27.6.17

  Také jsem byla, bylo to neskutečnýý♥ Stejně jako v Praze, už teď mi chybí..:( :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já Vídeň strašně miluju, takže ti ten výlet můžu jenom závidět. :) Nádherné fotky a super outfity. A jen malý tip, protože jsem Brňačka - zkus příště nějakou méně známou, za to víc tradiční brněnskou kavárnu. Třeba Morgal, Flexaret, Kafec, Podnebí nebo Pilát. Stojí za to! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadáš TAK spokojeně!! <3 Krásné fotky!

  OdpovědětVymazat