BrixHauz: SUMMER CITY OUTFIT

pondělí 5. června 2017

SUMMER CITY OUTFIT

dress, headdress - Zara; bag - Tosca Blu; jewelry - Pandora

Vzpomínáte, jak jsem vám v březnu říkala o kampani Pandora DO, ve které jde především o posílení postavení žen. Aby se chovaly tak, jaké opravdu jsou a dělaly, co je baví? Raději vám to připomenu :). Celá kampaň nese název "DO" a spolu s Pandorou jsme na takové misi povzbudit vás ženy k tomu, dělat více. Oslavujte každý svůj životní okamžik! Přijměte své vášně a sny, bez ohledu na to, kolik je vám let. Nebojte se, říct světu, jak se cítíte a co si myslíte! A v neposlední řadě, se postavte za to, v co sami věříte :). Já věřím v cestování a proto jsem si tentokrát vybrala pilíř DO Explore, se kterým se nejvíce ztotožňuji. Zážitky, dobrodružství a prozkoumávání světa je něco, pro co žiji a co mi dává v životě největší smysl.

A kam mě vítr zavanul tentokrát? Do Vídně! Tam jsem nafotila své nové šaty, které jsem barevně sladila právě s Pandora šperky. Díky Pandora letní kolekci jsem navíc celému outfitu dodala tropický nádech a zkrátka jsem si připadala jako někde u moře. To, že květinové výšivky letos vládnou světu, jste si již určitě všimli, ale věděli jste, jaká je nejobdivovanější květina tohoto období, která je i na mém náramku? Tak schválně tipujte do komentářů :).
S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Jeeeeee, neskutecne moc ti to slusi, ty saty jsou uplne bozksy a zbytek kombinace je taky uplne super, krasa! <3

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní5.6.17

  Krásná..

  OdpovědětVymazat
 3. Ja nie som veľmi fanúšičkou takýchto šiat, ale ako tak pozerám na tvoje fotky, možno svoj postoj prehodnotím, veľmi ti totiž pristanú :) A tá šatka vo vlasoch, ach ♥

  Candy | C a n d y G r a n t

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní6.6.17

  Tobě to tak nesmírně sekne Niky:-)

  OdpovědětVymazat
 5. tie šatičky ti veľmi pristanú aj v kombinacii s Pandora šperkami a aj so striebornou kabelkou :) Vo Viedni je úplne krásne, ale už dávno som tam nebola :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat