BrixHauz: EUROPA-PARK, RUST | GERMANY

neděle 11. června 2017

EUROPA-PARK, RUST | GERMANY


Dobré nedělní ráno :). Sice právě teď ležím v hotelové posteli na Fuerteventuře, ale pojďme se společně vrátit o pár dní dozadu, když jsem ještě byla v Rustu. Tento výlet jsem vám už trochu nakousla v článku ze Štrasburku a dnes na něj konečně přišla řada! Z Francie jsme na večer přejeli do malého německého města Rust, které působí jako z filmu Stepfordské paničky. To je totiž tak dokonalé městečko, že jsme si říkali, jestli náhodou nejsme na nějakém uměle vytvořeném místě. Nicméně proč jsme vůbec Rust navštívili? Nalákal nás tam totiž jeden z největších a nejkrásnější zábavních parků možná v celé Evropě!V Rustu jsme strávili jednu noc v krásném apartmánu SK Apartments a za dobrodružsvím do Europa-Parku jsme vyrazili až druhý den ráno. Ubytování hodnotím 10/10. Kouzelný apartmán s námořnickým vzhledem, který na nás působil dovolenkově a příjemně. Navíc se nacházel asi 10 minut od samotného Europa-Parku a majitelé byli neskutečně milí a nápomocní :). Moc se nám tam líbilo! 
Ráno jsme si připravili (přítel připravil) skvělou snídani na naší terase a bylo to zkrátka naprosto boží :).A teď už k tomu hlavnímu :). Zábavní park je rozčleněn do 15ti tématických částí, které odpovídají jednotlivým evropským státům. Každý stát je architektonicky, kulturně i gastronomicky udělán tak, že si opravdu připadáte, jako kdybyste byli v té dané zemi a ne v Německu. My jsme třeba obědvali v Řecku a v Itálii jsme se zastavili na kávičku :). Celý park je obrovský a nabízí tuším přes 100 různých atrakcí. Největším lákadlem je rozhodně nejvyšší (73m) horská dráha Silver Star a my jsme na ni šli rovnou hned na začátek :D. Já adrenalin miluji, už od mala jsem vymetala všechny poutě a chodila na každou centrifugu atd., ale přísahám, že Silver Star mi tedy hrůzu do očí docela nahnal :D. Každopádně pokud byste někdy nevěděli kam na výlet, Brixi vám rozhodně doporučuje Europa-Park! Je to tam naprosto boží a vážně se pobavíte. Já na tento den budu hoooodně dlouho vzpomínat :). 
Již zmiňovaný Silver Star :D.Blue FireS láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Tak tam to vyzerá úžasne! :) To ubytovanie je veľmi pekné :))

  Candy | C a n d y G r a n t

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásný outfit, nádherné fotky

  OdpovědětVymazat
 3. Jeeeee, to vypada naprosto suprove, urcite nekdy chci do Europa Parku, krome prateru ve Vidni jsem nikdy nikde nebyla, ale Europa Park je tak i tak nejznamejsi v Evrope!
  Doufam, ze jste tam meli hezkej cas. <3

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní11.6.17

  Tak tohle nevím jestli bych zvládla :D. Asi to vyrazíme s přítelem někdy zkusit :). Díky za tip! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já se zamilovala toho apartmánu :D Je úplně boží <3
  EuropaPark jsem ani neznala, ale musím se tak podívat :D Miluju atrakce a adrenalin :D

  OdpovědětVymazat
 6. Ten apartmán? Nádhera! Fotky jsou božské, úplně z nich vyzařuje ta letní atmosféra :)


  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat