BrixHauz: TWENTY FOUR

pondělí 10. dubna 2017

TWENTY FOUR


První článek, co vám píši jako čtyřiadvacetiletá. V pátek, 7. dubna, jsem slavila své narozeniny a musím vám říct, že to byly ty nejhezčí narozeniny vůbec! Celý den byl strašně super a dokonce mi ani nevadilo, že pršelo. Odpoledne mě jako první překvapil kurýr, který stál u dveří s nádhernou kytičkou. Hned na to přítel s krásnými tulipány a chvíli po něm dorazili i moji přátelé (já nic netušila) s další překrásnou kytkou a s kupou balonků! Otevřeli jsme prosecco, já jsem si prohlédla všechny dárečky a vyrazili jsme do centra. Cílová zastávka byla v Cacau, kde mi připravili krásnou oslavu. Večeře, aperoly, dort a skvělí lidi kolem sebe - mohlo by to být vůbec lepší?! :) Po nějakém tom drinku jsme pokračovali do KU Baru v Rytířské ulici, kde jsem byla úplně poprvé a hodnotím 10/10. DJ hrál naprosto skvěle, takže jsme tančili celou noc. A jestli jste zvědaví, jak jsem své 24. narozeniny oslavila, tak se podívejte níže na fotky :).


O téhle krásce jsem výše mluvila. Děkuji Magnifique Bouquet za narozeninové překvapení :).

Cacao

KU Bar


Tímto páteční večer končí, snad vás poslední fotky pobavily :D.
 Druhý den mě čekala ještě jedna oslava, a to s mojí rodinou ♥.


Děkuji Dádovi, Domče, Dittě a Ondrovi, že jste se mnou trávili můj den a udělali jste ho nezapomenutelným ♥. Také Lubovi a Danovi, kteří se k nám později připojili a také moc děkuji všem, kteří jste mi psali k narozeninám. Jste úžasní, děkuji moooc! :)

Na závěr chci ještě poděkovat Cacau a KU Baru za nejkrásnější oslavu. Bylo to boží, děkujeme!!!

S láskou BrixHauz

9 komentářů:

 1. Podľa fotiek to teda vyzerá, že si si svoje narodeninky užila naplno! Bodaj by nie, keď si tam mala svojich naj! :) Tak prajem aj ja všetko najlepšie :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Co dodat - fotky mluví za vše, vypadá to naprosto skvěle! Všechno to vypadá fakt nádherně. Já jsem typ člověka, co vždycky raději slaví doma a tak, ale umím si představit, že i takhle oslava venku musí být naprosto super! :) Opožděně ještě všechno nejlepší! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní11.4.17

  To jsou krásný fotky :) a dodatečně všechno nejlepší Brixi.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní11.4.17

  Také přeji všechno nejlepší!! Celá oslava vypadá nádherně, musela sis to opravdu užít! A všechny ty kytičky jsou krásný!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Opožděně Ti přeji vše nejlepší! :)
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 6. Tak fotky jsou naprosto úžasný! :) Musel to být fakt super den, jde vidět, že jste si to opravdu užili! Tak dodatečně vše nejlepší! :) <3

  OdpovědětVymazat
 7. Kraaaaasny fotky! Jeste jednou vsechno nejlepsi... Museli to byt nadherny narozeniny, tak doufam, ze sis to poradne uzilaaaaa!!!! <3
  Sandra / http://shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 8. Krásne fotky a síce trochu neskôr, ale Všetko najlepšie! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 9. nádherné fotky! všetko najlepšieee:)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat