BrixHauz: MBPFW DAY 2

úterý 4. dubna 2017

MBPFW DAY 2


Můj druhý a zároveň poslední outfit Fashin Weeku FW17 jste již viděli, tak se pojďte se mnou ještě podívat na mé postřehy z onoho dne. V úterý jsem navštívila dvě přehlídky v jednom bloku - Kateřinu Geislerovou a Petru Balvínovou. Ještě před samotnými přehlídky jsem ale i druhý den zašla na make-up do prodejny MAC na Václavském náměstí, kde jsme s vizážistkou Júlií zvolily trochu extravagantnější líčení. Následně jsem se sešla s ostatníma blogerkama, nafotily jsme si vzájemně outfity a šly si užít přehlídky!

Přišla jsem s tím, že chci něco žlutého a takhle to dopadlo :).

 První úterní přehlídkou byly modely Kateřiny Geislerové.


Hned na ni navazovala přehlídka TIQE by Petra Balvínová.
Obě přehlídky se mi moc líbily, avšak modely Petry Balvínové jsem si vážně zamilovala! Nicméně s článkama z Fashion Weeku se už loučím a já doufám, že se vám fotky líbily :).

S láskou BrixHauz

3 komentáře:

 1. Juuj veru mne sa fotky páčili aj všetky príspevky ohľadom Fashion Weeku, ktoré si sem dala :)Perfektné líčenie som chválila už v predchádzajúcom článku a veľmi sa mi páči spoločná foto na schodoch :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Woooooow, super fotky. I kdyz se mi kolekce moc libi, tak jsem z tohohle rocniku docela zklamana, na podzim se mi navrhy teda libili mnohem vic. Za to tvuj outfit je vazne super, ale to uz jsem psala pri poslednim clanku, no a ten makeup je tak i tak naprosto boziiii!!! <3
  http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasný fotky! Musel to být opravdu zážitek! Závidím! A to líčení je naprostá bomba! <3
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat