BrixHauz: HOW I TAKE CARE OF: MY EYEBROWS

úterý 18. dubna 2017

HOW I TAKE CARE OF: MY EYEBROWS


Pamatuji si, jak jsem vám v prvním beauty článku v souvislosti s Medical Esthet & Spa Biologique Recherche Institut říkala, že o tomto salonu nejspíš uslyšíte teď častěji a měla jsem pravdu! To, že tam chodím na kosmetiku a nehty už víte, ale jakou proceduru jsem podstoupila tentokrát, se hned dozvíte. Mám nové obočí! Přesným názvem mám Permanentní make-up 3D obočí, čepelková metoda, microblading.


Se svým obočím jsem byla více méně spokojená, avšak trochu mě trápily řidší začátky, takže jsem si ho dennodenně dokreslovala a když jsem se dozvěděla o pernamentním obočí čepelkovou metodou a hlavně viděla výsledky a samotnou majitelku salonu, jaké krásné obočí má, chtěla jsem ho také! Ne jen kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli vidině, že ušetřím ráno x minut před zrcadlem a nebudu muset řešit dost častý problém, že jsem si každé obočí namalovala jinak :D. Avšak nebudu vám lhát, trochu jsem se toho i bála...

Proto jsem si s sebou jako podporu vzala Domču, ale teď zpětně vidím, že obavy byly úplně zbytečné :). V salonu trávím svůj čas moc ráda, celé je to tam úplně přenádherné, všechny holky ze salonu jsou strašně fajn a je mi tam zkrátka příjemně. Celý proces jsem pro vás zdokumentovala a tak jestli vás toto téma zajímá, já vás s ním teď krok za krokem provedu :). 

Začalo se úvodní konzultací, kde jsme si s Jaruškou, majitelkou salonu, určily, jaký tvar a barva obočí mi bude nejvíce sedět a šlo se na věc. Nejprve mi obočí odlíčila a udělaly jsme fotky "před". 


Pak už začalo důkladné měření a načrtávání samotného obočí. To byl určitě ten nejdelší a rozhodně nejdůležitější proces celého zákroku. Společná kontrola probíhala v leže i v sedě a po několika úpravách jsme našly ten perfektní tvar.


S připraveným obočím jsme se vrhly na další krok a to natření anestetika v podobě mastičky, která mi ošetřované místo znecitlivěla.Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel- xčepelky. Jedná se tedy o ruční metodu permanentního make-upu! Vláskování se provádí vykreslením jednotlivých chloupků obočí, která vypadá přirozeně a je téměř k nerozeznání od toho přírodního.A tady už je výsledek!!!
Fotky PŘED a PO.Na závěr vám ještě shrnu největší výhody 3D vláskování oproti klasickému permanentnímu make-upu. Všechny pomůcky jsou jednorázové a celý úkon je méně bolestivý. Obočí nekrvácí, protože tato metoda nejde tak hluboko do pokožky a po 3 dnech z něj odpadají malé stroupky, které se nesmí odstraňovat ručně. Nezůstávají po něm jizvy a největší bonusovým bodem je, že se jedná o ruční metodu.

No a kolik taková krása v Medical Esthet & Spa Biologique Recherche Institut stojí? 5800 Kč.

Teď vám ještě ukážu pár fotek hned z druhého dne, takže obočí mám ještě stále tmavé, tudíž se nelekejte! Teď už ho mám silně světlejší a stroupky už také odpadly. Příště vám ho ukážu ve finální podobě. Nicméně z obočí jsem naprosto nadšená! Jarušky práce je na milimetry přesně dokonale udělaná a já se na něj nemohu vynadívat. Co si o mém novém obočí myslíte vy? :)

S láskou BrixHauz

13 komentářů:

 1. Anonymní18.4.17

  Me se to libilo vic predtim😔prijde mi ze ti to dela slymaky....denca

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je teda rozdil!!! Je neuveritelny, jak jinak clovek s hezkym, upravenym obocim vypada. Ja si ho teda necham vytrhavat a moc nebarvim, protoze to moje uz je samo o sobe dost tmavy a husty, ale tobe to slusi! <3
  Sandra / http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní18.4.17

  Niky, tohle za me eee:(

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní18.4.17

  To je pecka!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní18.4.17

  Tyjo, na těch posledních fotkách jsi neskutečná kočka brix :)

  OdpovědětVymazat
 6. tak to je skvelá zmena! :) veľmi sa mi páči, že ho máš také výrazné :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadá to dokonale božsky 👍 jen ta cena 😑

  Www.homeblogbytereza.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Lenka18.4.17

  Tak na to musim jit taky!

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní18.4.17

  To vypadá dokonale!!!! TOP

  OdpovědětVymazat
 10. Simonka18.4.17

  Mě se to líbí i takhle hned po. Sluší ti výrazný obočí :)))

  OdpovědětVymazat
 11. Krásná práce, sluší Vám to.

  OdpovědětVymazat
 12. Krásná práce, sluší Vám to, jste daleko výraznější.

  OdpovědětVymazat