BrixHauz: SELLA RONDA, DOLOMITES | ITALY

středa 22. března 2017

SELLA RONDA, DOLOMITES | ITALY


S předchozím příspěvkem jsem započala sérii článků naší zimní dovolené. Naposledy jsem vám ukázala Innsbruck, odkud jsme následně pokračovali v cestě ještě další dvě hodiny a večer jsme dorazili do naší cílové destinace - Seis Am Schlern. Další dobrodružství jsme situovali do alpské vesnice v Tyrolsku v severní Itálii, kde se nacházel náš krásný hotel. Paula Wiesinger nabízí nádherné apartmány a v jednom takovém jsme byli ubytovaní. Hned 1km od hotelu leží lyžařské středisko Alpe di Suisi a ve vzdálenosti asi 15km samotná Sella Ronda. Lyžování bylo naprosto dokonalý, počasí nám vyšlo naprosto dokonale a celá dovolená byla prostě dokonalá! 

A takhle vypadal náš apartmán, jehož interiér jsem si fakt zamilovala. Takový ten příjemný luxus :), ze kterého je ale cítit horská atmosféra.

Výhled jsme měli na jedničku.
1. den lyžování - Sella Ronda.

V italských dolomitech jsem letos byla už podruhé, konkrétně na jedný z nejznámějších lyžařských atrakcí - Sella Rondě. Lyžování je tu fakt nádherný. Možnost objet celý horský masiv za jeden den ve směru nebo proti směru hodinových ručiček, mě prostě baví!Wellness v našem hotelu.2. den lyžování - Alpe di Siusi, Seiser Alm
Další den jsme zůstali v našem  středisku Alpe di Siusi. Což je takové klidnější místo v sousedství Sella Rondy. Pro rodiny s dětmi úplně ideální!

Seis am Schlern
Náš hotel zvenčí.


Castelrotto
Ortisei

3. den lyžování - Sella Ronda
Třetí den, zároveň náš poslední den lyžování jsme trávili opět na Sella Rondě.

Byly to ty nejlepší hory vůbec. Od ubytování, přes počasí až po lyžování bylo vše naprosto bezchybný. A kam jsme jeli dál, se už brzy dozvíte v příštím článku!

S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Anonymní22.3.17

  Vypada to nadherne 😍 tam jsme jeste nebyli a asi tam budeme muset vyrazit priste 😀

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní22.3.17

  Nádhera, jen tiše závidím.

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzerá to tak, že ste sa mali úžasne! Ja sa musím priznať, že zimu veľmi nemusím, stačí len na obrázkoch, ale byť tam, tak to by bola iná káva i keď sa lyžovať neviem :D :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou tak krásné fotky!! :O A ten hotel!!♥
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 5. Jeee, krasny fotky Niki! Vypada to tam uplne bozsky a hlavne jste teda chytli skvely pocasi! ;)
  Jinak diky za tip, urcite tam nekdy vyrazime... OMG, hlavne ten hotel je tak krasnej!!! <3
  Sandra / http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný ubytko a bezva fotky! Měli jste nádherně:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat