BrixHauz: BOXER BRAIDS

středa 15. března 2017

BOXER BRAIDS


Nedávno jsem byla pozvaná na blogerskou akci do Barčinýho Beauty Baru, kam jsem se už dlouho chtěla podívat. O salonu jsem nejprve slyšela od Ejvi a pak se to už jen hemžilo copánkama na instagramu. Po první návštěvě Beauty Baru jsem hned věděla, že je samozřejmě chci také vyzkoušet. Ale na jakou příležitost, že? No jasně, vždyť jedu na hory! Ideální čas na copánky. Těsně před odjezdem do Alp jsem se tedy na boxer copánky objednala a tady už můžete vidět výsledek :).Já se rozhodla pro Braids & Color, což jsou copánky vytvořeny přidáním jakékoliv barvy umělých vlasů a v mém případě to vyhrála růžová. A s tímto krásným účesem jsem od Báry odcházela :). Ne jen tedy s ním, ale i s příjemně stráveným časem, protože Barča je strašně milá a sympatická holka!

Bože, to bylo tak strašně pohodlné, pár dnů se vůbec nestarat o vlasy :D. No na lyžování pod helmu úplně jako dělané :). Co na ně říkáte?

S láskou BrixHauz

5 komentářů:

 1. Jeee, ty jsou naprosto bozi! Miluju copanky, ale neumim si je sama moc delat, tak diky moc za tip. <3
  Sandra / http://shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 2. No za mňa na jednotku! Vyzeráš v tom super, copy ti veeeľmi pristanú a je to také trochu ozvláštnenie toho bežného na čo je človek zvyknutý :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ty jsou uplně božíí :-) a moc ti sluší.Na kolik takové copánky s barvou cca stojí? Děkuji :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ty jsi krásná!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. waau,to je super :) vyzerá to parádne s tou ružovou :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat