BrixHauz: SKIWELT WILDER KAISER - BRIXENTAL & MUNICH | AUSTRIA & GERMANY

pondělí 9. ledna 2017

SKIWELT WILDER KAISER - BRIXENTAL & MUNICH | AUSTRIA & GERMANY


Že stihnu v roce 2016 ještě lyžovačku v Alpách, jsem ani ve snu netušila. Světe div se, stalo se. Zimu miluji ze všeho nejvíc a hory jsou prostě moje láska. No a takové rychlo na(ne)plánované výlety jsou vždycky nejlepší, že? Bylo tomu i v tomto případě :). Na svah jsme vyrazili kousek za hranice Mnichova do největšího rakouského lyžařského komplexu. SkiWelt Wilder Kaiser Brixental je  rozhodně to nejhezčí lyžařské středisko, ve kterém jsem dosud byla! Prostě Brixinka v Brixentalu no :D. A co teprve to počasí?! Já jsem v minulosti nikdy neměla moc štěstí na počasí v horách, no a teď jsme měli úplné azuro oba dva dny. Boží! Lyžovali jsme od otvíračky do zavíračky, prošli jsme si menší městečka jako Thiersee a Kufstein a při cestě zpátky jsme se ještě navíc zastavili v Mnichově. Fotky vám určitě poví víc, tak já už nebudu dál zdržovat :). 
Mnichov

blázni 😀💑


S láskou BrixHauz

7 komentářů:

 1. Já prostě miluju Alpy a lyžování! Aaaa, už s enemůžu dočkat do Livigna. ♥ A vyšlo vám nádherné počasí, strašně se mi líbí ta fotka s těmi balóny. :) Přeji ti krásný rok 2017!
  Andrea Mokrejšová

  OdpovědětVymazat
 2. To musel být super výlet a je fajn, že jste měli skvělé počasí :)

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní9.1.17

  Krása!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne fotky. Nikdy som nelyžovala, ale raz by som sa to hrozne rada naučila.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 5. Pani, krasny fotky, urcite jste si to moc uzili! Tam to vypada vazne krasne, moc diky za ten tip... Jinak ta bundicka je fakt super!
  S laskou
  Sandra / http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat