BrixHauz: MONTH IN PICTURES

pondělí 12. prosince 2016

MONTH IN PICTURESJeště před tím, než vám ukážu fotky z Barcelony, bych se s vámi chtěla podělit o nějaké zážitky z uplynulého měsíce. Zážitky v podobě fotek aneb článek Month in pictures je opět online :). Ani nevím, kde bych měla s vyprávěním začít a kde skončit. Děje se toho tolik, že bychom tady spolu byli celý den, než bych vám to všechno řekla. Tak snad to všechno za mě poví právě fotky :). 
  


 Puma event Do you

 Miluji tyhle rána, kdy nemusím nikam spěchat, udělám si horký čaj, pustím si pohádku/vánoční písničky, zabalím si nějaké dárky a zapálím si svou novou Airwick svíčku, která voní po svařeném vínu. Během toho všeho shonu jsem si udělala čas i sama na sebe a zašla na dokonalou masáž celého těla.


 Blogerka roku

 Vánoční oběd v Kogu s FAPO


 Krásný vánoční stromeček v Plzni :).

 A jako vždy nejkrásnější stromek u nás v Praze.A nakonec vám ukážu náš Elite Bloggers vánoční večírek.Všem přeji krásný start do nového týdne! :)

S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Super fotky, určitě jsi měla super měsíc :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jako vzdy naprosto bozi fotky! Moc se povedly, randomy jsou proste nejlepsi! Tolik krasnych outfitu, mest a jidla na jednom miste... ;) Strasne ti to slusi... ;)
  S laskou
  Sandra / http://shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. prosim odkial mas tie cervene leginy so sobmi? dakujem :)

  OdpovědětVymazat
 4. prekrásne fotky :) určite si si užila každú chvíľu v mesiaci :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky. A sobí čelenka je top! :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat