BrixHauz: BARCELONA II | SPAIN

úterý 20. prosince 2016

BARCELONA II | SPAINVítejte u dalšího (posledního) pokračování holčičí jízdy v Barceloně! V předchozím článku jsem vám představila první tři dny a dnes už na řadu zbývají pouze dva poslední. Při nichž jsme zůstaly už jen tři - já, Domča č. 1 a Domča č. 2. Kačí nás a Barcelonu bohužel musela opustit dřív kvůli škole v Bilbau. Nicméně náš 4. den byl trochu více "odpočinkový". Tím myslím, že jsme místo 30 km nachodily "jen" 20 km :D. Naše nohy zažívaly dost vážnou krizi, tak jsme je trochu ušetřily, nikam se nehonily a v klidu si užívaly krásy Barcelony kolem nás. Večer už byl trochu veselejší... Padlo víc sangrie, než by která z nás čekala a bylo to zkrátka naprosto fantastický. Další den, 5. den, náš poslední den, se nám poštěstilo a měly jsme úplné azuro! Hned brzy ráno jsme se vydaly do Parku Güell, dalším bodem byla Sagrada Familia a po poledni jsme už byly nuceni vyrazit směrem na letiště. Zhodnocení? Holky, děkuji! Bylo to s vámi božský. Vy se pokochejte vysluněnými fotkami a taky se třeba mrkněte na instagram na náš společný hashtag #holkyvbarcelone. 

4. den

5. denMiluji polaroidové vzpomínky :). Pokud jste také jejich milovníci, mám pro vás na Instax slevový kód "BRIX" ve výší 5% na homobot.cz.
S láskou BrixHauz

5 komentářů:

 1. Božíí! Krásné fotky a vám všem to moc sluší, jste kočičky☺️ T.

  OdpovědětVymazat
 2. Jeee, vazne krasny fotky, jak u tebe, tak u domci jsem to naprosto obdivovala, strasne se vam povedly!!! Hned bych se sbalila a letela do Barci a jelikoz jsem tam byla davno, tak bych se tam rada podivala. No a brunchandcake je tak i tak nejuzasnejsi, pane boze, jak to jidlo muzou takhle nadherne servirovat???
  S laskou
  Sandra / http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky, v létě jsem také byla v Barceloně na 5 dní, dohromady jsme s mamčou nachodily okolo 100km, nevím čím to je, že každý v Barceloně tolik chodí. :D ale o to byl zážitek intenzivnější. Bylo to vážně skvělé, Barcelona nám učarovala už po druhé. Dokonce jsem psala i článek s tipy kam vyrazit v Barceloně. :)
  Andrea Mokrejšová

  OdpovědětVymazat
 4. Překrásné fotky! Do Barcelony už se chci hrozně dlouho podívat, zatím mi to nějak nevyšlo, tak snad třeba příští rok :) xx

  http://marketafrank.com

  OdpovědětVymazat