BrixHauz: UGO DETOX VOL. III

středa 2. listopadu 2016

UGO DETOX VOL. IIITo už mám opravdu za sebou již třetí UGO Očistu? Asi mě to vážně musí bavit :). Obě předchozí očisty jsem bez problémů zvládla, ale tato byla snad ještě snazší! Možná proto, že už jsem věděla, do čeho jdu. Pokud to tedy takhle půjde dál, následující očista bude procházkou růžovým sadem :)? Tentokrát mi očista hrála do karet, že mi naštěstí vyšla do klidného období a já si tak mohla pořádně odpočinout. Teď, když nad tím tak přemýšlím, tak mi je docela i smutno, že už ji mám za sebou :).Před samotnou očistou, se ale ještě drží tři "čisté dny". To znamená, že máte ze svého jídelníčku vyřadit smažená, tučná a mastná jídla, uzeniny, potraviny s obsahem lepku, mléčné výrobky, maso a nesmíte pít ani alkohol a kávu. Až na tu kávu jsem s čistými dny neměla sebemenší problém a fakt se těšila na následující tři dny na šťávách, protože jsem sama v hloubi duši cítila, že to opravdu potřebuji.

1. den - byl rozhodně můj nejhorší den celé očisty. Už od rána jsem měla hlad a bohužel mi šťávy vůbec nepadly do chutě. Šťáva k snídani obsahovala celer, který už od malinka nemám ráda. Nicméně jsem ji vypila, protože jsem měla hrozný hlad :D. K svačině byl bohužel také celer. V obědové šťávě byl pro změnu koriandr a všichni, co mě dobře znají, moc dobře vědí, že NESNÁŠÍM koriandr. Jestli je něco, co opravdu nejvíc na světě nenávidím, tak koriandr a kopr. Tudíž celý oběd letěl do koše, avšak svačina mě naštěstí zachránila. To moc dlouho ale nevydrželo, protože mi ani večeře zrovna dvakrát nechutnala. Nicméně dezert to všechno vynahradil... Kombinace borůvek, batátů, hrušky a skořice byla naprosto dokonalá!2. den - mi naštěstí všechny šťávy chutnaly a celý den jsem tak nějak pořád něco dělala, lítala po městě, že jsem na jídlo ani nemyslela. Když jsem měla hlad, tak jsem si vypila svou UGO nadílku a nemusela přemýšlet nad tím, co si kde dám k obědu, či co si dnes uvařím k večeři. Najednou toho času je víc :). 


3. den - jsem byla plná energie a už od rána jsem měla úsměv na tváři. Možná proto, že jsem věděla, že mě čeká poslední den na šťávách a že zítra už si klidně budu moci dát nějaké jídlo. Nebo možná proto, že se moje tělo cítilo báječně. Možná proto, že jsem byla nabitá, že bych šla klidně běžet maraton. Možná proto, že jsem udělala něco dobrého pro své tělo a nebo možná i proto, že jsem byla prostě šťastná :).Stejně tak jako před samotnou očistou, následovaly i po ní tři čisté dny. Ty už rozhodně nebyly tak snadné, jako ty první. Už jsem se prostě viděla v kavárně, jak si vychutnávám šálek kávy. Já jsem opravdu hrozný kávoholik a vydržet bez ní tolik dní bylo pro mě dost náročné. Teď už jsem ale spokojená, protože právě teď sedím v kavárně a zatímco píši tento článek, usrkávám si soya cappuccino.

Na závěr mě ještě zajímá, jestli se tu mezi mými čtenáři najde někdo, kdo v UGO očistě jel také? A jestli půjdu do další očisty? Rozhodně ANO.

S láskou BrixHauz

4 komentáře:

 1. Tak zni to zajimave au tebe i docela uspesne, ale ja bych to toho teda nesla, mozna az budu starsi a dospela, ale v mym veku potrebuju proste normalni stravu, ale jsem radam, ze jsi spokojena a ze jses pripravena do toho jit znova!!! Jo a celer, kopr a koriandr taky nenavidim... ;)
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 2. Miluju UGOvu šťávu, ale nevím, zda bych do toho šla. :D Ale rozhodně to ukážu mamce, ta furt chce zkoušet nějaký detoxy atd. :D
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní2.11.16

  ahoj, můžu se zeptat, jak se dá tato očista objednat/koupit? v každém ugo stánku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, všechny informace najdeš tady: http://www.ugoocista.cz :).

   Vymazat