BrixHauz: DOUGLAS OPENING

pátek 4. listopadu 2016

DOUGLAS OPENINGKrásný páteční večer! Já se zrovna teď chystám na koncert Twenty One Pilots (nejdete někdo taky?), ale ještě než vyrazím, tak vám ukážu fotky z úterní beauty akce. Mám na mysli slavnostní otevření nové Douglas prodejny v Obchodním centru Nový Smíchov. Celá akce začala s proseccem v ruce už v 10h dopoledne a po celou dobu nechyběl ani doprovodný program v podobě tanečních vystoupení. Na eventu jsme se potkaly s holkami s Elite Bloggers a společně si tak otevření prodejny užily! Všechno jsme očuchaly, vyzkoušely a dokonce i ochutnaly. Byl jste se tam už někdo podívat? Já jsem si tam nejvíc zamilovala ten Armani koutek :).


S láskou BrixHauz

5 komentářů:

 1. Škoda že jsem centrem procházel až odpoledne, na tu slávu bych se rád podíval :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jeeee, uz jsem to videla u Domci a vypadalo to skvele, naprosto uzasnej event, moc povedeny a vsechny jste si to urcite moc uzily!!! Douglas je tak i tak skvelej obchod a nikdy jich nebude dost.... a ten doooort, mnamka! ;)
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky! :) A 21 Pilots ti fakt závidim. :(
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to úžasně :) ale hlavně teda ten dort! :D
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 5. ja vám tak závidím že v Česku máte tieto Douglas obchody!! :O tam sú vždy tak super veci aj značky čo mi tu na Slovensku nemáme :) a tieto otváračky vyzerajú vždy úžasne a tá torta!! :O

  OdpovědětVymazat