BrixHauz: LANZAROTE & LAS PALMAS | CANARY ISLANDS

pondělí 10. října 2016

LANZAROTE & LAS PALMAS | CANARY ISLANDS


Koukám se na počasí, které mi ukazuje pouhých 11 stupňů. Brrr. Nejlepší čas vám ukázat fotky z mého posledního pracovního pobytu na Kanárech a trošku si zavzpomínat na teplo. Tentokrát jsme stihli navštívit Lanzarote a Las Palmas, avšak oproti ostatním pobytům jsme neměli takřka vůbec volný čas, takže jsem toho moc nenafotila. První dvě noci jsme strávili v krásném hotelu na ostrově Lanzarote, na kterém jsem byla poprvé a díky tomu si tak mohu odškrtnout všechny kanárské ostrovy :). Další tři noci jsme bydleli v Grand hotelu na ostrově Las Palmas, ve kterém jsem již ubytovaná byla. Tam jsme měli jediný volný den z celého pobytu, takže jsme se toho s holkami chopily a vyjely na výlet do hlavního města Las Palmas de Gran Canaria!

 Lanzarote.Las Palmas.
S láskou BrixHauz

8 komentářů:

 1. Je to tam naozaj krásne! :) Skvelé fotky.
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 2. Prohlížet si takové fotky v tomhle počasí je balzám na duši! :) Tento článek přišel opravdu v pravý čas. Jinak moc krásné fotky, ráda bych se na Kanáry někdy podívala. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak moc jsem se tesila na dalsi clanek z tehle rady! Hlavne pri tomhle pocasi mi to zvedne trochu naladu a privede na jiny myslenky! Fotky jsou krasny jako vzdy a myslim, ze sis to tam poradne uzila, ja jsem na Lanzarotte jeste nebyla, ale neco takovyho planujeme na pristi leto, tak uvidime, kazdopadne to tam vypada naprosto bozsky!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 4. Potřebuju dovolenou! Nutně! :)

  OdpovědětVymazat
 5. to jsou překrásný fotky! hned bych na nějaké takové místo letěla!♥

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Brixinko jakto že to byl poslední ja mysleka že to máš jako normal práci :)

  OdpovědětVymazat