BrixHauz: COFFEE CORNER

neděle 23. října 2016

COFFEE CORNER



Mohl by být náš Elite Bloggers Hub ještě lepší? Ano, mohl. Tedy on už vlastně je. Ve čtvrtek jsme totiž pokřtili náš nový Nespresso "coffee corner". S ostatními blogerkami jsme se ve čtvrteční podvečer sešly, abychom si od paní Illíkové poslechly přednášku o kávě a následně se pustily i do samotné ochutnávky kávy. Avšak nebyla to jen tak ledajaká ochutnávka. K různým typům kávy jsme dostaly i různé občerstvení, které se s kávou navzájem doplňují. To byl chuťový zážitek! První kávovou ochutnávku si pro nás Nespresso připravilo kombinaci espressa s ricottou, jako další byla servírována gouda se slaným karamelem a ořechy (nebe v puse!) a jako poslední nám byla podávána jahodová pěna s bílou čokoládou a růžovým pepřem. Byla jsem mile překvapená, že se takto dobře dají míchat nejrůznější pokrmy právě s kávou. No vidím to asi tak, že na páteční Coffee hours budu nosit goudu a slaný karamel :). 

























S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. To zni a vypada fakt skvele, urcite je ten vas Hub jeste lepsi, protoze muze byt neco lepsiho nez dobry kafe pri praci? ;) Fotky se ti moc moc povedli!!1
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 2. No tak to by bylo něco pro mě! :D Ochutnávka různých druhů kávy a ještě ve spojení s takovými dobrotami! Nedivím se, že jste si to tak užily. Super fotky. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi pekné! Kávičku ľúbim a v peknom prostredí chutí ešte lepšie:) Krásne fotky:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je fakt dokonalý koutek!! To si umím představit, jaká radost byla :) hrozně moc ti to na fotkách sluší :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je skutočne perfektné! Vyzerá to skvele a fotky sú super!

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat