BrixHauz: MBPFW DAY 3

pondělí 26. září 2016

MBPFW DAY 3


Právě čtete poslední článek z třetího dne maratonu přehlídek MBPFW SS17. Poslední den rozhodně hodnotím za nejvyvedenější, co se přehlídek týče. Jsem zvědavá, jak se modely budou líbit vám :). Kvůli práci jsem ani v pondělí první přehlídku nestihla, ale na UMPRUM jsem už zase seděla v první řadě. Jako první jsem si užila přehlídku pražské UMPRUM. Tedy přehlídku studentů Designu oděvu a obuvi & Ateliéru módní tvorby. Celou škálu outfitů jsem brala spíše jako umění.
Hned po první přehlídce jsem měla možnost nahlédnout do backstage.
Kde jsem si mimo jiné vyfotila i Nikči make-up, protože se mi moc líbil. 
Tady už jsou modelky, které jsme zachytili v procesu líčení pro nadcházející přehlídky.


Krásný make-up pro přehlídku Lukáše Macháčka. 

To zlato na víčkách bylo dokonalé!

 Zpátky na plac, aneb čeká nás přehlídka ODIVI.
Streetové, nositelné, krásné kousky.Takhle vypadal můj outfit na třetí Fashion Weekovský den.
A zase zpět do Kotvy na přehlídku Lukáše Macháčka, na kterou jsem se těšila snad úplně nejvíc.Mé očekávání splnila a naprosto jsem si zamilovala tenhle kabát!

Na závěr se předvedl Jakub Polanka se svou neuvěřitelnou show. Krásné modely, naprosto originální make-up a co teprve ta choreografie! Když modelky začaly tančit, bylo to to nejlepší zakončení Fashion Weeku :).S celým Fashion Weekem jsme se s Niky rozloučily v MAC beauty lounge se sklenkou prosecca.
Tak takhle vypadal letošní MBPFW SS17 v mých očích :). Moc jsem si ho užila! Ještě jednou moc děkuji Olympusu, díky kterému jsem měla vstupy na všechny přehlídky a mně teď nezbývá nic jiného, než se zase těšit na příští sezonu. 


S láskou BrixHauz

2 komentáře:

 1. Zase to vypada hodne zajimave Niki, mam strasne rada tyhle clanky z FW a je skoda, ze je posledni! Fotky jsou povedeny jako vzdy a ty prehlidky jsou naprosto bozi!!! Me hlavne zaujaly Make-Upy! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 2. Škoda, že už je to poslední článek :) tvůj outfit je opět perfektní :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat