BrixHauz: MBPFW DAY 1

pátek 16. září 2016

MBPFW DAY 1


Článek o Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku rovnou asi začnu tím, že jsem se na něj dostala díky Olympusu, který mi poskytl VIP kartu. Všechny přehlídky jsem si tak mohla vychutnat rovnou z první řady, za což jsem opravdu moc vděčná a vážím si toho :). Celý Fashion Week bych nazvala jedním velkým maratonem. Měla jsem zrovna celý týden noční lety, takže to vypadalo tak, že jsem z letiště rovnou běžela do Kotvy na přehlídky a večer z Fashion Weeku rovnou zase na letiště. Tři dny jsem nespala a v podstatě se ani na vteřinu nezastavila. Blázinec. Ale já to miluji! Týden módy jsem si naplno užila a teď už se chci s vámi podělit o zážitky. Články jsem rozdělila podle tří dnů, tak pojďme si něco říct a ukázat o tom prvním.První den jsem kvůli práci stihla bohužel jen poslední dvě přehlídky. CHATTY a Kateřinu Geislerovou.
Myslím si, že místo pro letošní MBPFW bylo vybráno perfektně. Zřejmě i vůbec nejlepší. Zásobovací garáže v Kotvě při přehlídkách působily dost cool a nejvíc jsem ocenila to, že se všechny přehlídky konaly právě tam, na jednom místě v centru. 
CHATTY. Za mě jedna z nejlepších přehlídek celého MBPFW SS17. Krásné modely i make-up.Kateřina Geislerová.Tak co na to říkáte? Líbí se vám nějaké kousky z přehlídkového mola?

S láskou BrixHauz

5 komentářů:

 1. Kateřina má úžasný kousky, za mě jedna z nejlepších přehlídek!

  OdpovědětVymazat
 2. Já letos MBPFW nestihla což mě strašně mrzí a moc děkuji za článek máš jednoznačně nejkrásnější fotky! <3
  Magda
  https://magdacizek.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. Mně se líbí oboje hrozně moc a úplně tě obdivuju, jak jsi to všechno stihla!! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní16.9.16

  Za me jsou ty hadry priserny...ty by sis to vzsla na sebe?

  OdpovědětVymazat
 5. Naprosto uzasny, ja jsem byla v Praze na FW na jare a to bylo uzasny, jinak ted momentalne probiha nase Videnska a ja dostala na dvy dny vstupenky na narozeniny! Fotky jsou naprosto dokonaly Niki, moc se ti povedly a klobouk dolu jak si vsechno stihla!
  S laskou
  Sandra ze www.shineoffashion.com
  http://https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat