BrixHauz: FUERTEVENTURA | CANARY ISLANDS

úterý 12. července 2016

FUERTEVENTURA | CANARY ISLANDS


Já jsem se na tuhle chvíli tak těšila. Na chvíli, až publikuji svůj první kanárský článek! Bylo tam totiž božsky! Nikdy předtím jsem na Kanárských ostrovech nebyla, takže to byla moje premiéra. Vlastně jsem ani nikdy nebyla ve Španělsku, takže premiéra dvojnásob. Výsledek? Kanáry mi vyrazily dech! Vůbec nevím proč, ale už nějak od malička jsem měla ke Kanárským ostrovům špatné předsudky. Prostě mě tam nic nelákalo a dodnes nedokážu vysvětlit proč. Teď bych si za to nafackovala. Dělat předsudky dřív, než to sama na vlastní oči uvidím a na vlastní kůži zažiji. Nikolo, Nikolo... Nicméně na Kanárech je nádherně! Na plnou pusu mohu říct, že to je snad nejhezčí místo (u moře/oceánu), kde jsem zatím byla. Za necelý týden jsem se stihla poznat s ostrovem Fuerteventura, Las Palmas a Tenerife. Dnes vás seznámím s naší první destinací, s druhým největším kanárským ostrovem Fuerteventura.

Na FUE jsme s posádkou dorazili někdy na večer, ubytovali se a hned se šli projít podél pláže do města na dobrou večeři. 

Ubytovaní jsme byli v krásném Sheraton hotelu, kde jsme strávili celkem dvě noci.


O té snídani ani nemluvě... 
A pak jsme měli jeden celý volný den :). Stihli jsme toho docela dost. Opalování na pláži, koupání v Atlantským oceánu, nákupy, opalování/koupání v bazénu, spoustu dobrého jídla, projížďku autem po ostrově a hlavně surfování!


Ty palmy a kaktusy všude!

Jak už jsem výše prozradila, můj největší zážitek z Fuerteventury je rozhodně surfování. Nejen, že jsem na byla poprvé na Kanárech. Já jsem navíc úplně poprvé na těch Kanárech stála na surfu! To bylo něco tak neskutečně krásného! Obvzlášť to, když se na to poprvé postavíte a jedete. Wow.Celý vyčerpaní, ale nejvíc šťastní, jsme se pozdě večer vrátili na hotel, kde jsme se akorát tak zmohli na večeři a pak už jen na tu božskou postel. 
Druhý den už nás čekal pracovní den.

A pak už jsme opravdu letěli pryč... Do Bordeaux, Marseille, zpátky na Fuerteventuru a odsud na Las Palmas. Ano, takže další článek bude z Las Palmas de Gran Canaria :).


S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Nádherné fotky! :) Doufám, že podobné články tu budou často! :D A bylo by vážně super, kdybys napsala nějaký článek, o tom jaké to je být letuškou, jak to probíhá, co to obnáší, jak se to zvládá časově...moc by mě to totiž zajímalo :)

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlas s Pavlínou, také jsem moc zvědavá, jak to probíhá. Oni vás na FUA nechali, ať si užíváte a měli jste hrazený hotel, celý den volno? uááá, chci být letuškou...uááá, proč jsem nevyrostla...:-( :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Do tehle leuskovejch clanku jsem e naprosto zazrala, vazne me moc bavi a cim dal vic je moje vysnena prace letuska! :D Taky by me zajimalo jaky to je, jestli muzes v urcitych oblastech zustat... Bylo by super, kdyby jsi o tom napsala clanek, aspon bych i zjistila, jestli se vazne chci stat letuskou! Haha :D Krasne fotky, vazne ti moc zavidim! Na kanarech to musi byt naprosto bozi, nechces me vzit priste s sebou? :D A to jidlo vypada naprosto famozne! No a k hotelu neni tak i tak co dodat!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 4. A asi proto závidím všem letuškám :))
  Kdybych se líp učil :))

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá to opravdu krásně! Taky jsem na Kanárech nikdy nebyla a nějak zvlášt mě to nelákalo.. ale podle fotek to vypadá jako opravdu krásné místo :)

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadá to opravdu hodně perfektně, jako splněný sen! :) Ten hotel je nádherný, moře taky a surf jsem si vždycky chtěla hrozně zkusit! Těším se na další články!!
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat