BrixHauz: GIRLS NIGHT OUT

úterý 7. června 2016

GIRLS NIGHT OUT


Konečně vám mohu ukázat fotky z toho nejlepšího večera! Sice trochu s časovým odstupem, ale lepší než vůbec, ne? Teď už tedy konečně na článek plný pozitivní nálady přišla řada a já vám prozradím, čím byl ten večer tak vyjímečný. Naše kamarádka Ditta slavila narozeniny a my jí s holkami uspořádaly tajnou oslavu. Vůbec nic netušila, vše jsme si do posledního puntíku naplánovaly za jejími zády a Ditta vlastně věděla jen to, že půjdeme do Marthy's Kitchen na Acai bowl, na kterou jsme mimochodem nikdy neměly v plánu jít :D. Hned vedle je totiž obchůdek Mat Flowers, kde jsme měly objednané květinové čelenky, které si prý Ditta vždycky hrozně přála :). No řeknu vám, to byl tak krásná chvíle, když Domča vyšla s korunkami v ruce a Dittě celý obličej jen zářil štěstím :). Heh, tam už tedy pochopila, že na Acai nepůjdeme, že to byla od nás pouze kulišárna. Nic dalšího jsme jí už ale neprozradily.


Ještě před odjezdem jsme udělaly pár selfíček. Ty květinové čelenky jsou tak strašně fotogenické!


Následovalo pár (asi 500 :D) fotek i na samospoušť.
 A poté jsme zase usedly do auta, pokračovat dál v cestě na ono tajné místo. Ditta vůbec neměla tušení, kam jí to bereme. Napadaly jí samé nesmysly a i když už jsme byly cíli fakt blízko, neuhádla.


Tadá, jsme tu! Vyhlídka Máj v Teletíně. Whop whop.


Ditta z nás jako jediná na Máji ještě nebyla, ale už dlouho to měla prý v plánu napravit. No tak jsme to udělaly za ní :) a já stále vidím ten její úsměv od ucha k uchu. Taky tak rádi děláte někomu radost?


Hotová Coachella...


Dalším překvapením byl piknik, který jsme pro Dittu nachystaly. No asi vám ani nemusím říkat, jak moc byla štěstím bez sebe :).
Samozřejmě nechybělo ani Prosecco na přípitek.

Tak přesně o tomhle pocitu jsem výše mluvila :).


I my byly štěstím bez sebe. Že to všechno klaplo, že jsme nezmokly a že jsme Dittě udělaly radost :).


No není tady nádherně? To ticho, ten klid, ten čistý vzduch po dešti a ta neuvěřitelně skvělá atmosféra, kterou jsme si s holkami vytvořily :). BO-ŽÍ!A nezapomněly jsme ani na dezert, tedy na narozeninový dort. S láskou ho pekla Domča a celý recept najdete tady, u ní na blogu.


Další Dittin happy face :).
My si poradíme i bez stativu :D.Pak už se dost ochladilo a my se západem slunce odcházely vstříc dalšímu dobrodružství.


V autě jsme ještě Dittě předaly dárky, což jsem bohužel nějak nestihla vyfotit a pokračovaly do STRV na opening party, kam nás vzal náš kamarád Kuba.


Celé rozjančené jsme se i s klukama přesunuli do pražských ulic, kde jsme navštívili asi 5 klubů, protancovali si všichni tenisky a za svítání se vrátili domů.


Není den, co bych si na ten večer s plným úsměvem na tváři nevzpomněla. Už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem zažila takhle skvělou party, která se opravdu do posledního detailu vydařila!

S láskou BrixHauz

22 komentářů:

 1. Bylo to nejlepší ❤️

  OdpovědětVymazat
 2. Stále čekám, kdy pokračujeme! ❤️

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky... to muselo byť fantastické (:

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovědětVymazat
 4. Ježiš to je tak krásný! Ty fotky jsou nádherný! A ještě plný lásky a štěstí ♥ naprosto z nich nemůžu.
  Ty čelenky se povedly! Nádherný! ♥ A ten dortík? Dala bych si hned ♥ Dobrůtka ♥
  A ještě dodatečně Všechno nejlepší!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak to jsem ráda, že se Ti fotky líbí :). Moc děkujeme!

   Vymazat
 5. To vypadá na skvělý den! A čelenky jsou boží :))

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to je boží, sledovala jsem vše na snapchatu ale ráda jsem viděla i fotky, všechny jste krásné.:-) A věřím, že párty a překvápko bylo skvělé!:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ježiš to je krásný! O:) skvělá oslava!

  OdpovědětVymazat
 8. Krasny clanek, krasna oslava, krasne fotky a krasne celenky, vsechno je krasne! :D
  http://www.shineoffashion.com/

  OdpovědětVymazat
 9. Vypadá to úžasně a je to moc krásný nápad!!
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní8.6.16

  Tynus sosnova je daleko hezci a stihlejsi nez ty,proto si ji vojta vybral..on je na urovni ma skvelou rodinu,bohatou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle komentář jsem se rozhodla už publikovat, abych ti mohla odpovědět. To máš vážně za potřebí někomu otravovat život takovýma komentářema? Já tyhle typy lidí vážně asi nikdy nepochopím. Mě by nikdy nenapadlo se tebou zabývat a neustále ti někam psát urážející komentáře, který akorát tak ztrapňují tebe. Když ti tak ležím v hlavě, to musíš být asi hodně znuděná, když máš čas sedět nad mým blogem a přemýšlet, co mi sem urážejícího nebo lživého jako anonym napíšeš. No, co na to říct... Ještě, že je dnešní doba tak technologicky vyspělá, že díky tomu moc dobře vím, kdo za těmito komentáři stojí :).

   Vymazat