BrixHauz: #ELITEBLOGGERSTRIP

čtvrtek 24. března 2016

#ELITEBLOGGERSTRIP


Je středeční večer a já jsem teprve pár hodin zpátky v Praze. Ti z vás, co mě sledují na instagramu či snapchatu (brixinka), si určitě všimli, že jsem poslední tři dny trávila na Slovensku. Na Slovensku ve Vysokých Tatrách ve městě Štrbské pleso v hotelu Kempinski, kam jsme společně s Elite Bloggers vyrazili na zimní výlet a stejně jako ten náš poslední společný trip, byl i tento naprosto dokonalý! Celé dobrodružství začalo v neděli v odpoledních hodinách, když jsme vyrazili vlakem Leo Express směr Štrba. Cesta byla dlouhá, ale rozhodně to stálo za to. Večer jsme se totiž octli v zasněžené pohádce. Po krásném uvítání a malém občerstvení jsme se utahaní po několikahodinové cestě přesunuli do krásných pokojů, kde na nás čekaly ty nejpohodlnější postele. Do růžova vyspaný jsme se s Domčou rychle hnaly na snídani, protože na nás čekala hotelová snídaně. A ty jsou přeci nejlepší! Po najezení jsme měli na programu prohlídku celého hotelu a hned po té jsme vyrazili na svah. Báječně jsme si zalyžovali a příjemně unavení jsme zbytek odpoledne strávili v tom nejkrásnějším Spa, jaké jsem kdy viděla. Krátký relax a hurá na přípravu detox drinků se samotným šéfkuchařem hotelu a následně na pětichodovou večeři. Ráno nás z postele vytáhl kouzelný výhled na zasněžené hory a samozřejmě také myšlenka na skvělou snídani. Mňam. Následně nás čekalo opět lyžování, kde jsme měli možnost vyzkoušet hned několik lyží v praxi. No a co je lepšího, než jít po lyžích do spa? Mmmm, zřejmě nic. S holkama jsme zažily neskutečný relax. Odpočinek v podobě aromaterapie, masáže rukou, hlavy, zábal vlasů a nakonec sauna session se saunovým mistrem. Tak jo, uznávám, že jsem nikdy před tím nezažila pravé saunování. Protože tohle bylo fakt něco. Přísahám, že jednu chvíli jsme myslela, že opravdu shořím. A nebo omdlím... Bylo tam neskutečný vedro a strašně, ale opravdu strašně to pálilo. Ale potom? Pocit k nezaplacení. Takhle odpočatá a spokojená jsem se necítila hodně dlouho. No a aby toho nebylo málo, čekala na nás dokonalá tradiční slovenská večeře s živou hudbou. Dokonalý! Nic víc, nic míň :). S nacpanými bříšky jsme se postupně odebírali do pokojů, balili a šli strávit poslední noc v hotelu. Brzy ráno jsme se rozloučili s hotelem a se Slovenskou republikou, už v 6 hodin jsme se totiž vydali zpět do Prahy a cestou si vzájemně prohlíželi fotky, videa a vzpomínali na nádherně užitý pobyt v Tatrách. No a teď? Teď už se zase ocitáme v ten středeční večer, kdy vám píši tento článek.Děkuji EB za nezapomenutelný zážitek!

S láskou BrixHauz

12 komentářů:

 1. Anonymní24.3.16

  Nádherné fotky!!! To musel být neskutečný zážitek. Hned bych jela také:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Muselo to tam být moc krásné, já jsem na Štrbské plese byla pouze v létě a i to bylo nádherné, ale takhle zasněžené to vypadá jako pohádka :).

  OdpovědětVymazat
 3. Prekrásne fotky! :) Som rada, že sa ti tak páčilo u nás v Tatrách. Je to tam naozaj ako v rozprávke :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne fotky. Museli ste si to poriadne užiť! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá to naprosto úžasně, něco takového bych právě teď potřebovala! :D Úplně jsem dostala hlad, jak koukám na to jídlo! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 6. naprosto nádherné fotky! muselo to být super, ten bazén, pokojíček, jídlo! <3
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Paráda... tam muselo byť dokonalo (:

  Daniela

  OdpovědětVymazat
 8. Nádhera. Viem kde strávim budúcoročnú lyžovačku. :)
  Victoria's secrets

  OdpovědětVymazat
 9. To jsou opravdu nádherné fotky, takový odpočinek bych teď přesně potřebovala :))
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 10. Úžasné fotky <3 A toho jííídla!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Musel to byť nádherný event ♥

  OdpovědětVymazat