BrixHauz: LAST WEEK IN PICTURES IN 2015

pondělí 4. ledna 2016

LAST WEEK IN PICTURES IN 2015


Nejprve bych Vám všem chtěla popřát šťastný nový rok! Doufám, že jste si užili posledních pár dnů v minulém roce 2015 a že jste náležitě oslavili příchod nového roku 2016. A právě to, na Vás už čeká v mém novém článku. Nebo alespoň něco málo... protože já měla silvestrovský večer vážně veselý. A  kdyby mi někdo řekl, že se nám tohle všechno stane, nevěřila bych mu. 

Čtvrteční večer jsem trávila spolu s mou kamarádkou u nás na bytě v Praze a vše vypadalo slibně. Objednaly jsme si sushi (které jsme sháněly asi hodinu, protože skoro nikde už nebrali objednávky a když zrovna brali, tak naše adresa byla mimo dosah jejich rozvozu, ALE nakonec jsme sehnaly!) a udělaly jsme si zkrátka takový holčičí večer :). Poté přišly na řadu mé prodřené kalhoty. Tancovala jsem tak divoce, až jsem si o podlahu sedřela kožené kalhoty a samozřejmě neměla s sebou žádné náhradní :D. Ale tak s tím se dá ještě žít... Před půlnocí dorazila ještě jedna naše kamarádka, takže jsme byly tři :). Příchod nového roku jsme náležitě oslavily z balkonu a následně šly ven zapálit náš ohňostroj. Když jsme se oblékaly, ptaly jsme se Markéty asi tak 5x, jestli má u sebe klíče. Odpověď zněla "ano", tak jsme vyrazily. No a co se nestalo... Zapálily jsme si mini ohňostroj, pár prskavek a vrátily se zpátky domů, neboli spíše před dveře, jelikož Markéta zjistila, že má v kapse špatný klíče. Super :D, půl 1. ráno a my jsme bez peněz, bez ničeho uvězněný na chodbě. Já pohotově hned googlila "zámečnictví Praha" a s upřímným výbuchu smíchu jsem se s pánem domluvila. Asi za 15 minut někdo dorazil a během asi tak tří sekund nám dveře vypáčil (díky Bohu!). Ty tři sekundy nás stály 1400,- a my se následně rozhodly, že si nenecháme zkazit večer a pojedeme pokračovat do města. To jsme byly asi dost naivní, když jsme si myslely, že v pohodě seženeme taxi. Ehmmm :D, ale stejně jako u sushi jsme ho sehnaly. V polovině cesty opět Markéta začala panikařit, že nemá svůj telefon. Tak jsme ji uklidňovaly, že si ho určitě nechala doma (protože to je u ní běžná věc). Samozřejmě ona byla přesvědčena o tom, že ještě v tom taxiku si četla sms. No záhada. Každopádně telefon jsme nenašly, i když jsme prohledaly celé auto. Takže jsme se smířily s tím, že si ho klasicky zapomněla doma. A teď jsme si šly konečně užívat. Nejdříve jsme šly za známýma do One Clubu, poté James Dean a hned vedle do Kozičky, kde jsme trávily kus večera s Luckou Borhyovou. Tam jsme přišly na to, že Markéta ten iPhone opravdu ztratila a někdo jí ho vzal. Naštěstí ten někdo ho neukradl a ochotně se s Markétou domluvil na předání. Byl to Rumun a tak komunikace byla trochu těžší. Takže párty nepárty, jedeme pro telefon. Sehnat v tuto dobu taxi byl opět nadlidský výkon, takže jsme se na předání domluvily na druhý den a my šly pokračovat slavit zase zpět do One Clubu, kde jsme vydržely až do půl 6. Hned ráno jsme společně pro ztracený telefon jely a teď už je zase u Markéty (snad) v bezpečí. Prý ho našli někde venku na zemi, nechápu? Takže takhle nějak v kostce vypadal můj Silvestr, jaký byl ten Váš :)? 


Těsně před Vánoci mi přišel z bechick.com krásný dáreček. Děkuji holky! :*
Díky restu.cz jsem s maminkou zavítala do mé nejoblíbenější restaurace v Liberci Saiko Cuisine. 
 #2015bestnine
 Silvestr...
Novoroční ohňostroj nad Prahou.
A nakonec moje motto pro rok 2016.


Tak ještě jednou šťastný nový rok a za nás za všechny doufám, že bude ještě lepší, než ten minulý!

S láskou BrixHauz

12 komentářů:

 1. Krásné fotky, jsi nádherná! :)

  www.ketyland.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Takový příběh se je tak nevidí :D já Silvestr strávila s přáteli na bytě a pak do ránav klubu. Z toho co si pamatuji to bylo super :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahah, to teda :D. Tak to jsme dopadly nějak podobně :D.

   Vymazat
 3. Příběh se četl sám, docela mě pobavil, haha. Každopádně super fotky, jsi kráska!

  OdpovědětVymazat
 4. Hannah7.1.16

  Super fotky a příběh :) odkud máš prosím tu masku? je boží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :), to bohužel nevím. Dostala jsem jí tenkrát na kamarádčiný oslavě, ale prý je objednávala z internetu :).

   Vymazat