BrixHauz: HOME WISHLIST

čtvrtek 21. ledna 2016

HOME WISHLIST

Home wishlist
Wishlistů už tady byla spousta, avšak home wishlist zatím ne. Ten má na BrixHauzu premiéru. Jelikož mám teď dva domovy - jeden v Praze a druhý v Českém Dubu, mé nároky se navyšují :D. Bydlení v Praze ještě nemám úplně dodělané, pár věcí mi tu ještě chybí a proto jsem se rozhodla vytvořit home wishlist a utřídit tak své nápady. Druhý domov, v Českém Dubu, zase pro změnu potřebuje rekonstrukci. Tam se chystám letos na jaře nově malovat. O čemž jsem už jednou psala... Vzpomínáte někdo? Jak jsem Vám psala, že na zdech chci mít zlatou barvu? A jelikož mám teď pokoj fialový, bude muset nastat hodně změn :D. Bílá, černá, stříbrná a zlatá. Čtyři barvy, které jsou pro mě důležité jak v módě, tak i v domácnosti... a jako milovník marble vzoru nesmí chybět ani samozřejmě ten :).

1. Obrazy Prada Marfa. Jeden do Prahy, jeden do Českého Dubu. Už v seriálu Gossip Girl jsem si ho zamilovala a věděla jsem, že jednou mi bude také viset v pokoji.

2. Hned vedle visí obraz Audrey Hepburn. Já Audrey miluji. Miluji Snídani u Tiffanyho a zkrátka Audrey pro mě znamená jistou ikonou. Na tento obraz si už delší dobu brousím zuby v Ikee.

3. Dalším obrazem na mém wishlistu je obraz flakonku Chanel. Ten se mi prostě líbí a do mého pokoje se bude krásně hodit.

4. Následují hodiny v mramorovém vzhledu. Jojo, zase ten mramor...

5. Další věcí z Ikei na mém seznamu přání je velké stojící zrcadlo. Tady mezi námi proběhla láska na první pohled.

6. Průhledný nábytek, to je kapitola sama o sobě. Poprvé jsem ho viděla na akci v butiku DUŠNÍ3 a hned jsem si zjišťovala, kde takovou židli pořídit, protože je naprosto boží!

7. Co by to bylo za home wishlist bez svíček, že? V H&M jsem si vyhlédla svíčku s mramorovým vzorem (překvapivě). No a samozřejmě bych si také přála svíčku Diptyque. Vanilkovou prosím!

8. Mít na stole pivoňky.

9. A vedle pivoněk kávovar Nespresso.

10. Další ikonou mimo Audrey je pro mě Blair Waldorf. Takže hrneček s nápisem "What would Blair Waldorf do" mě okamžitě dostal.

11. Mít na posteli hromadu krásných polštářů je pro mě nutností.

12. A v neposlední řadě tu mám šperkovnici ve tvaru ananasu, na kterou jsem narazila také v H&M a společně s ním i vlastně na stylový koš.

Tak co na to všechno říkáte? Líbilo by se Vám takto bydlet :)?

S láskou BrixHauz

4 komentáře:

 1. Líbilo :) hodně se mi líbí ten polštářek

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné kousky! Pamatuju, jak jsem vloni před tím domem (Snídaně u T) stála. Zrovna byl na prodej :) Bohužel koupit si dům v NY je mimo můj rozpočet :D
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 3. Jo, průhledný nábytek je taky moje láska. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Podobné zrcadlo si přeju hrozně dlouho, ale furt ne a ne pro něj zajet :D Ostatní věci jsou taky fajn.

  Káťa z withlovek.cz

  OdpovědětVymazat