BrixHauz: MY NEW LUSHA BAG?

středa 2. prosince 2015

MY NEW LUSHA BAG?


Minulý týden jsem byla na akci v útulném krámku Lusha. Když jsem byla na press day pozvána, musela jsem si vygooglit, co ta Lusha vůbec je. Vůbec jsem tuto značku neznala. Škoda. Ale teď jsem zase o něco chytřejší :). Jedná se o obchod s nejrůznějšími doplňky a kožichy. Tím mám na mysli kabelky (nejen kabelky) z pravé kůže. A to především z kůže hadí, krokodýlí či pštrosí nebo dokonce i z rejnočí. Takže ideální místo pro vegana :D. Mně se kabelky, jakožto normálnímu člověku, moc líbily. Hlavně ta všechna psaníčka! To bych ani nevěděla, které si vybrat. A proto se mi moc líbí, co Lusha nabízí. Vy se můžete stát autorem své vlastní kabelky. Cokoliv si vymyslíte, Vám bude v Itálii vyrobeno. To je hrozně super, ne? Já jsem si svůj návrh tedy vytvořila, o kterém se na konci článku dozvíte víc. Tak čtěte dál :).
A tyto tři kabelky se mi z celého obchodu líbily úplně nejvíc!


S ostaníma blogerkama jsme dostaly možnost, si jednu takovou kabelku samy navrhnout. Bylo jen na nás, jak čistě bílé psaníčko na papíru vystajlujeme. Mně byly inspirací tyto poslední tři kabelky, které jsem Vám výše ukazovala. Těchto odstínů jsem se držela a nakonec se rozhodla pro něžnou šedou s růžovým vnitřkem. Nějak moc nejsem na divočinu a pestrost, radši jsem zastánce, že v jednoduchosti je krása. Tak ať žije minimalismus!


Tak co na ni říkáte? Líbí se Vám? Mně moc! A vůbec by mi nevadilo, kdyby mi kabelka říkala paní :D. Pokud se Vám můj návrh také zamlouvá, můžete ho pomocí laiku podpořit a tím mě dostat blíž k výhře. Kabelka s největším počtem laiků se totiž předá do Itálie do výroby a vítězná blogerka ji tak dostane na míru vyrobenou. Přesně podle našeho nákresu. I s monogramem :)! Takže pokud si myslíte, že právě já bych měla kabelku ze svého nákresu dostat i ve fyzické podobě, stačí na facebooku Lushy (tady) kliknout na "To se mi líbí" u mého psaníčka. Hlasovat můžete po celý týden. Tak ať vyhraje ta nejhezčí!

S láskou BrixHauz

No Comments Yet, Leave Yours!