BrixHauz: LONDON DIARY II

čtvrtek 3. prosince 2015

LONDON DIARY II


Po sobotě v Birminghamu následovala neděle v Londýně. Yay! Den dopředu jsme si s Andy udělaly plán, kam všude musíme a co všechno chceme stihnout. To jsme mimochodem dělaly i při prvním a posledním dnu. Abychom náhodou na něco nezapomněly či něco nevynechaly. Tentokrát jsme celý den začaly velmi příjemně. Rozhodly jsme se vyzkoušet vyhlášený londýnský podnik, The Good Life Eatery. Samozřejmě už z dálky se na nás smála fronta (což mě vůbec nepřekvapilo). Ale když už jsme kvůli tomu absolvovaly docela kus cesty, tak jsme přeci jen vydržely, čekaly a čekaly. Stálo to za to! Náš brunch byl excelentní. Po výborné snídani jsme se jely ubytovat na hotel, cestou jsme narazily na Ben's Cookies, které jsem hrozně chtěla vyzkoušet. Samozřejmě ten s příchutí peanut butter byl bezkonkurenční! Dále byl na programu Big Ben společně s London Eye. Trafalgar Square. Nádherná Covent Garden, Piccadilly, Regent Street, Oxford Street a nakonec jsme došly až k Harrods. To jsou jen takové stěžejní body, kde a co jsme druhý den v Londýně dělaly. Ale fotky Vám rozhodně řeknou víc :). 
Pak už následoval poslední den v Londýně, ze kterého bude článek brzy :)!

S láskou BrixHauz

6 komentářů:

 1. Krásné fotky, úplně ti závidím. Hned bych tam jela znova a znova a viděla stále ty stejná místa jen pro ten krásný pocit :-) Zkrátka Londýn je pro mě unikátní a za den se tam určitě nedá stihnout všechno to, co si člověk naplánuje, protože pak se právě u něčeho úžasného zasekne a dál cesta nevede :-) Tak doufám, že se tam ještě někdy v životě podívám a vezmu Londýn z jiné strany, než poprvé co jsme tam byli :-) Jinak Niki moc krásné fotky, a moc ti to sluší :-)

  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tvoje fotky jsou naprosto perfektní! Závidím ti jako blázen, Londýn je můj sen a strašně bych tam chtěla i na delší dobu než jen na výlet. Ale bohužel nevím co bude, tak se budu aspoň kochat přes fotky. Každopádně si kočka a sluší ti to!:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Já bych se tak ráda zase vrátila do Londýnu! Fotky jsou naprosto bezkonkurenční :)

  http://ilyfuhull.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Další pořádna dávka Londýna.. hura :D Koukam, že tam už jsou Vánoce naprosto všude, krásné fotky :))

  OdpovědětVymazat
 5. Nadherne fotky.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 6. posledni fotka je uzasna, bezvadne zachycena :) Londyn v dobe vanoc byl vzdycky muj sen, videt vsechny ty ozdoby a stromecek :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat