BrixHauz: OCTOBER IN PICTURES

úterý 3. listopadu 2015

OCTOBER IN PICTURES


Tentokrát to není week in pictures, nýbrž month in pictures. Ten čas tak strašně rychle letí, že jsem se při tvoření tohoto článku, ani nestačila divit. To už je vážně listopad? Teď už jen vzpomínám, co všechno jsem v říjnu prožila :). Ano, s jídlem Vás opět nezklamu. Navštívila jsem spoustu nových míst a díky tomu zase něco málo odškrtla ze seznamu "place to visit". Po dlouhé době jsem opět fotila pro Garand Brand. S přítelem jsme vyrazili do pražských nočních ulic na Signal Festival. Elite Bloggers pro nás a naše maminky připravil krásné odpoledne v Mandarin Oriental hotelu, kde nám byla samotnou autorkou představena luxusní kosmetika Gaylia Kristensen a my ji dokonce s mamkou vyhrály v tombole :). Také jsem řádně oslavila Halloween, užívala krásný podzim, ale gastro zážitky prostě vedou!


Už teď je mi úplně jasné, že po shlédnutí všech fotek, budete mít z mého článku opět hlad nebo na něco chuť :D. Tak abyste mi to neměli za zlé, něco pro Vás mám :). Taková rychlosoutěž o dva vouchery na podzimní Restu festival zvěřiny. Jeden voucher do restaurace Ginger a Fred v hodnotě 600,- a druhý do restaurace Putica v hodnotě 300,-! Stačí být připojen k mému webu a do komentářů spolu s emailem napsat, jak se chováte, když jste hladoví? Dva výherce vyberu ještě dnes večer, ať si výhru stihnete sníst :).

S láskou BrixHauz

16 komentářů:

 1. Skvělý fotky! Úplně z toho sálá ten podzim :-)

  OdpovědětVymazat
 2. haha když jsem hladová chovám se nervózně :D úplně na mě sedí quote I am sorry for what I said when I was hungry :D ale naštěstí moc často hladová nebývám:)
  krásný článek! :)
  claue@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc a doufám, že sis gastro výhru užila :)!

   Vymazat
 3. Krásné fotky, ty tenisky jsou moc hezké!

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky a hlavně to jídlo dobré

  OdpovědětVymazat
 5. Tak teď nevím, co mě víc dostává, jestli ta hromada úžasného jídla nebo ty dýně! :) Hezký článek, všude ti to neskutečně sluší a ten Strabucks hrníček!! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, mockrát děkuji! Jsem ráda, že se fotky líbí :).

   Vymazat
 6. Ty fotky jsou úžasný, asi tomu fotografovi napíšu :))

  OdpovědětVymazat