BrixHauz: LONDON DIARY I

čtvrtek 26. listopadu 2015

LONDON DIARY I


V pátek ráno nám budík ukazoval 5:30 – čekal nás první den v Londýně. Jak já jsem se těšila! Teď už to bylo potřetí, co jsem navštívila Londýn (v tomto roce dokonce 2x) a vím, že ještě několikrát ho navštívím. Vážně si mě získal a miluji ho za každé situace. Dokonce bych si tam dokázala představit i jednou žít, na nějakou delší dobu. Kdo ví, možná jednou? No nicméně jsme musely vstávat takhle brzy, protože nás čekala dlouhá cesta ze Stoke–on–Trent právě do Londýna. Při cestě autobusem bylo fakt dost ošklivo, že jsme z toho byly celé nesvé. Přijely jsme do Londýna a tadáááá, sluníčko! I když s tím počasím to byl vážně apríl. Chvíli azuro, poté liják jako z konve, chvíli zataženo, potom zase teplo, najednou hrozný vítr, zima a nakonec zase sluníčko. Ale co, nejsme z cukru. Nakonec to dopadlo ještě dobře a my díky tomu vše naplánované zvládly na jedničku. Hlavně tedy Sky Garden, kde to bylo naprosto boží!!! V následujících asi 154769 fotkách Vám ukážu výcuc toho, jak vypadala naše celodenní páteční procházka po Londýně. Tak pojďme na to :)!Tak takhle nějak vypadl náš londýnský pátek :)! A kde jsme trávily sobotu, se dozvíte už v příštím článku. Stay tunned!

S láskou BrixHauz

19 komentářů:

 1. super fotky, Londýn je moja srdcovka :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky Niki, v Londýně jsem byla letos v létě s mamkou a moc jsme si to tam užili, a doufám, že se tam ještě jednou spolu podíváme, protože jsme opravdu nestihli všechno, co jsem si naplánovala, takže Londýn mám prochozený tak z půlky, tu druhou část nechám na někdy příště :-) Také bych si uměla představit tam žít, vážně to bylo město, které mě naprosto dostalo :-)

  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc Katty :)! Jeee, tak to jste si to musely spolu užít. Já tam taky plánuju vzít někdy mamku. V Londýně je toho tolik, že se to snad ani nedá všechno při první návštěvě stihnout! Takže také plánuji další cestu do Londýna :D.

   Vymazat
 3. To jsou opravdu nádherný fotky :) čím fotíš, Olympus PEN?:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 4. To je extrééémní nádhera!<3 Miluju Londýn, v období Vánoc s veškerou tou výzdobou to musí být skvělý, já tam byla bohužel až v únoru, když už světýlka byly pryč :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji Terez! Já tam letos také byla v únoru a musím říct, že teď přes Vánoce to má větší kouzlo :D.

   Vymazat
 5. Krásné fotky! Taky jsem nedávno byla v Londýně a musím s tebou souhlasit, je opravdu dechberoucí :)
  VERONIKA CHVATALOVA

  OdpovědětVymazat
 6. Týjo, tolik nádherných fotek! A ta Victoria's Secret <3 To je prostě ráj.

  OdpovědětVymazat
 7. Máš krásnou rtěnku, můžu se zeptat na značku a odstín? :)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :), ale na té fotce už ji mám po celém dni pryč :D. Rtěnka je od MACu, odstín Instigator.

   Vymazat
 8. To počasí ti nevěřím! :D
  V.

  OdpovědětVymazat
 9. Úžasný fotky, je to boží město!! :))

  OdpovědětVymazat
 10. Moc hezké fotky :) Dostala jsem si k tobě přes Miu :) Londýn je moje srdeční záležitost, takže mě snad nikdy neomrzí vidět další a další fotky z tohoto kouzelného města :)
  Už se těším na další článek :)

  OdpovědětVymazat