BrixHauz: FAMAGUSTA OPENING

sobota 14. listopadu 2015

FAMAGUSTA OPENING


V úterý, den před odletem do Londýna, jsem vyrazila na akci, kterou pořádala Famagusta. Musím se přiznat, že do té doby jsem o podniku neslyšela. Po pěti letech fungování, dostala Famagusta zcela nový kabát a díky tomu uspořádala oslavný event, na který jsem byla pozvána. Moc se mi tam líbilo, a proto bych Vás alespoň touto formou chtěla vzít na exkurzi. Jedná se o rodinný podnik, kde nabízí čerstvé dobroty za velmi příznivé ceny. Freshfood, kavárna či bistro si mě dostalo hned při prvním krůčku dovnitř. Originální interiér, krásné fotky, chutně vypadající jídlo. Ale hlavně si mě také získal svým příběhem! A to já ráda, to je něco pro mě :). Když vidíte, kolik práce, sil, lásky, se pro splnění snu obětuje, hned se na celou věc koukáte jinak. Takže pokud máte chuť vyzkoušet něco jiného, něco nového, máte mé doporučení na tento milý podnik. Protože, věřte mi, že po Leli's cupcakes se budete ještě dlouho olizovat. Vím o čem mluvím. Já říkám tomuto podniku ano! A hlavně tedy můj žaludek křičí, ten byl totiž nadmíru spokojen :D. Tolik dobrého jídla!!! Quesadilla se stala mým nejlepším parťákem po celý večer. S ostatníma blogerkama jsme si nacpaly pupky, pokecaly a zkrátka si užily jeden další super večer :). 


S láskou BrixHauz

2 komentáře:

 1. Hmm, tak v tomhle podniku jsem byla asi před rokem a bylo mi úplně smutno, jaký měl nevyužitý potenciál, polovina jídla nebyla už ve 3 hodiny odpoledne a obsluha se ksichtila, jakobychom ji právě vyrušili od sledování seriálu. Jako to jídlo fakt bylo fakt dobré, ale člověku to ostatní zkazilo dojem.
  Každopádně takhle z fotek to působí mnohem líp, tak tomu dám ještě šanci, pokud na sobě tak zamakali a ten potenciál využili :)
  Verča
  Ne hladu

  OdpovědětVymazat
 2. To jedlo vyzerá tak chutne :X Z toho by som si určite vedela vybrať :)

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat