BrixHauz: BESTIE | ADIDAS & ZOOT

čtvrtek 19. listopadu 2015

BESTIE | ADIDAS & ZOOTKdo mě sleduje na instagramu, už určitě dávno ví, že jsem natáčela nový díl Bestie pro televizní pořad Óčko. Jednalo se o točení do sekce beauty, přesněji o denní/večerní podzimní líčení. Vše probíhalo v pražském Makeup Institute, kam jsem se díky této příležitosti podívala poprvé. Do rukou si mě vzala vizážistka Gábina, která mi nejprve na obličeji vykouzlila denní líčení a poté jsem měla za úkol, daný makeup zhodnotit do kamery. No a to celé se ještě jednou opakovalo. Avšak tentokrát s líčením večerním, ve kterém jsem se cítila o něco lépe a víc svá. Když jsem pak viděla výsledek v televizi, zčervenala jsem a nejradši bych se v tu chvíli někam schovala :D.

Pár dnů na to, jsem byla pozvána do ZOOTu na představení nové černobílé kolekce adidas Originals, inspirované Berlínem. Celá výdejna byla vystajlovaná do černobílé barvy, bylo pro nás připraveno skvělé jídlo a navíc nás večerem doprovázel hudební doprovod Terezy Černochové. Zmiňovaná kolekce je k dostání na ZOOTu, ale vy si ji teď můžete prohlédnout u mě na fotkách :). 


S láskou BrixHauz

3 komentáře:

 1. Na fotky z Londýna se moc těším, na Instragramu je doslova hltám! Jinak líčení ti moc sluší:))

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní19.11.15

  Na Bestie jsem se dívala a myslím, že nemáš vůbec důvod se červenat nebo někam schovávat, bylo to super a moc ti to slušelo. A to fakt!!! Na té poslední fotce dokonale ladíš.

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se strašně líbí tvoje líčení! V tomhle postu i na jiných fotkách, je super. Jinak ten odstín rtěnky ti moc sluší! :-)

  OdpovědětVymazat