BrixHauz: 50 SHADES OF CAMEL

sobota 28. listopadu 2015

50 SHADES OF CAMEL


coat - Shein.com; turtleneck - Primark; pants, ring, earings - H&Mbag, watch - Michael Kors

Mezi těmi všemi fotky z různých akcí, Anglie, článků Weeks in pictures už jsem nutně potřebovala zařadit nějaký outfit. Jen tak, na oddechnutí. Aby jste nezapomněli, že BrixHauz je především fashion blog :). Děje se teď kolem mě spoustu věcí. Krásných věcí, o které se s Vámi prostě chci podělit. Přesně, jak předevčírem psala Domča na svém blogu. Cítím to úplně stejně. Pomalu každým dnem jsem bohatší o další zážitky, které si nechci nechat pro sebe! Avšak jak už jsem výše zmiňovala, měla jsem špatný pocit, že se tu dlouho neukázal outfit. Tak tedy jeden nový tu pro Vás mám. A dokonce s novým kabátem. Tento typ kabátu jsem si naprosto zamilovala a jen u šedého jsem prostě skončit nemohla. S láskou BrixHauz

7 komentářů:

 1. Také tyto druhy kabátů miluji, ještě jsem ale žádný nepořídila vzhledem k tomu, že jsem zatím vždy narazila na takové, které byli z docela jemných materiálů, a pro chladnější dny tedy celkem nepraktické. A to bych nebyla já, abych si ho třeba i v mrazech nevzala na sebe jen pro ten pocit, že ho mám :-) Takže jsem zatím řekla ne, nebudu ho brát, budu shánět dál. Jinak Niki ti tenhle outfit neobyčejně sluší, ta barva, ta kombinace a k tomu ještě ten tvůj drdol... Vůbec bych tě nepoznala, sluší ti to :-)

  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. To drdol ti taaak sluší! A kabát je super:)

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím drdol je super a kabát...juch :)))

  OdpovědětVymazat
 4. ten drdol mas nadherny! a moc ti slusi! tyhle kabaty jsou ted vsude a taky se mi moc libi, treba napriklad i v tyhle camel barve. Jen by mi asi uz byla zima na hole kotniky, ale outfit jako takovy je na jednicku! :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 5. Máš neskutečně zajímavou tvář :) jinak kabátek je suprový :))

  Style Solution

  OdpovědětVymazat
 6. To je nádhera! <3 Proč to vidím až teď? :O Krásná!

  OdpovědětVymazat
 7. To je nádhera! <3 Proč to vidím až teď? :O Krásná!

  OdpovědětVymazat