BrixHauz: DIY BAG

pátek 9. října 2015

DIY BAG


Včerejší odpoledne jsem trávila s holkama z Elite Bloggers v brášnářství Tlustý. A co jsme tam dělaly? Tvořily si vlastní kabelku! Moc jsem se na workshop těšila a musím říct, že předčil mé očekávání. A proto se s Vámi musím podělit o můj kutilský zážitek. Mám ráda věci s nápadem a to tato kabelka rozhodně má. Už jen to balení mě dostalo, když jsme kabelku našly v krabici od pizzi! Následně jsme si každá vybrala barvu tašky a bylo jen na nás, jak si kabelku "sešijeme" a jaký na ni vypleteme vzor. Já jsem se rozhodla pro červenou, no vlastně ta na mě zbyla :D, protože jsem na workshop přišla pozdě kvůli práci, ale nakonec jsem za ni byla moc ráda, červenou kabelku totiž ještě nemám :). K ní jsem zvolila jednoduché logo v podobě mé iniciály "N" a pak už jen stačilo si vybrat barvu stuhy, sešívat a sešívat. Všechny nás to moc bavilo, až jsme v jednu chvíli přestaly i mluvit, jak jsme byly do našich výtvorů zapálený. No a asi po hodině práce byla kabelka Moni z hovězí kůže na světě. Co říkáte na naše výtvory? A pokud už třeba přemýšlíte nad vánočními dárky, tato kabelka by mohla být dobrou a hlavně dost originální volbou! Navíc vytvořená vámi samotnými :).S láskou BrixHauz

7 komentářů:

 1. Tak to je roztomilý! A náhodou, červená je super! :D

  OdpovědětVymazat
 2. To muselo být skvělý .) A tašky jsou pěkné!

  OdpovědětVymazat
 3. mne by se asi nejvic libila ta vinova nebo bila:) ale ty jo, to je vazne super napad, originalni a nikdo takovou stejnou mit nebude :) tesim se na ni v nejakem outfitu :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. V Brašnářství Tlustý jsme moc rádi, že se vám náš nový koncept líbí, jsou k objednání zna našem eshopu http://www.romantlusty.cz/svec/eshop/37-1-NOVE-Kabelky-MONI , těšíme se na vaše vlastní designy a nápady, podělte se o ně se světem na instagramu #tlustyleatherworks Díky!

  OdpovědětVymazat