BrixHauz: AUSSIE REVIEW

pondělí 26. října 2015

AUSSIE REVIEW


Zázrak pro vaše vlasy? Já říkám ANO! O vlasové kosmetice Aussie jsem slyšela už dávno, nebo ono to není zase tak dávno. Zhruba tak před rokem se začala tato značka prodávat i u nás v ČR a s tím přišlo velký boom. Instagram byl plný Aussie šampónů a všichni je prostě museli mít! Já se teď zpětně opravdu sama sobě divím, že jsem Aussie kosmetiku zkusila až teď a že jsem jí nepodlehla už dřív, když klokánka bylo všude plno. No nicméně jsem tušila, že to bude pro mé vlasy blaho! A tušila jsem správně. Chtete své vlasy také obdarovat? Odvažte se s Aussie a zapojte se do soutěže o 100 testovacích balíčků nebo vyhrajte 3x simulovaný let v Airbusu 320! Vše potřebné najdete tady. Plus tam také narazíte na hlasování o nejlepší koláž plných výzev, pamatujete na ni? A pokud se vám zrovna ta moje koláž líbí, můžete mě podpořit svým hlasem :).


Měla jsem možnost otestovat novou řadu Repair Miracle, která obsahuje šampón pro poškozené vlasy, kondicionér pro poškozené vlasy a hloubkový tříminutový kondicionér pro poškozené vlasy. Na rovinu vám povím, že jsem na hlavě neměla nic lepšího. A ta vůně? TA VŮNĚ?!!! Tak to je něco naprosto božího! Představte si tu nejvoňavější žvýkačku na světě. Ano, tak přesně takhle teď voní moje vlasy a já k nim nemohu přestat čuchat. Samozřejmě mě neočarovala jen dokonalá vůně. Přípravky navíc obsahují olej z australských makadamových ořechů, jobových semínek a avokáda, což mé neposlušné a poníčené vlasy také velmi ocenily. A ještě k tomu všemu je Aussie originální svým balením, na kterém najdete různá hesla či zprávy, takže se i ve vaně můžete pobavit :). A teď už snad jen... Be Aussome!


S láskou BrixHauz

2 komentáře:

  1. Já Aussie šampóny používám už od té doby, co je tady začali prodávat a narazila jsem na ně díky blogerce Ině, u které jsem tento šampón vyhrála a následně se začali prodávat v našich drogeriích, takže jsem si je ihned nakoupila a také napsala recenzi. No takže od té doby už nepoužívám jinou značku, jen ty Aussie šampony střídám, podle toho, na co zrovna jsou, a nebo vyzkouším ty nové. Každopádně pro mé vlasy to je blaho a já jsem s nimi na 100% spokojená. A i přes to, že stojí trochu více, s radostí ty peníze do nich vrazím protože ta vůně jejich a hlavně pomoc mým vlasům je nejdůležitější :-) Tenhle nový Repair Miracle zrovna teď používám a zatím musím říct, že má nejlepší vůni ze všech :-) Takže zaručeně ANO!

    www.bokattyna.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. První Aussie šampon jsem dostala minulé Vánoce a od té doby jsem si je zamilovala :) Nedávno jsem sbírka rozšířila o dva další produkty :)

    Sweater Weather Tag

    OdpovědětVymazat