BrixHauz: METALLIC TATTOO

pátek 24. července 2015

METALLIC TATTOO


Hit letošního léta! Znáte tento horký trend? Mě tedy zlaté metalické tetování dostalo do kolen a už se nemohu dočkat, až ho na sobě vyzkouším!

Vlastnosti metalického tetování jsou dá se říct stejné jako u těch klasických tetovaček ze žvýkaček. Je to samozřejmě dočasné tetování, které vydrží zhruba 3-6 dní, je voděodolné a bezpečné. Avšak oproti žvýkačkovým tetovačkám, zlaté metalické tetování je úžasným doplňkem, který vás originálně ozdobí. Použití je taktéž stejné. Stačí nalepit na vybrané místo obrázkem na kůži, potřít vodou a krása je na světě :)! Jednoduché že? Tak proč se takhle stylově nezkrášlit třeba na pláž, párty nebo na festival? Můžete si vytvořit cokoliv, fantazii se meze nekladou. Náramky, prstýnky, náhrdelníky. No zkrátka možností je nekonečně mnoho :).

Pokud jste nadšenec jako já a měli byste zájem se tímto způsobem trochu zdokonalit, rmůžete si tetování objednat třeba na stránkách metalicketetovania.sk, glitry.cz nebo na goldentats.cz, kde mám pro vás 10% slevu z objednávky při zadání kódu: DIKYBRIXI. Golden tats najdete i na facebooku a instagramu.
A jak se metalické tetování líbí vám?

S láskou Brixhauz

2 komentáře: