BrixHauz: WHO IS DANIEL WELLINGTON?

pondělí 1. června 2015

WHO IS DANIEL WELLINGTON?


Jednoduché, nadčasové, elegantní, dokonale kulaté. Takové jsou hodinky Daniel Wellington. A kdo že to vlastně je? Příběh je takový... Filip Tysander, zakladatel DW, na cestě kolem světa potkal britského gentlemana, který mu byl inspirací v mnoha směrech. Tento muž působil neuvěřitelně elegantně, ale zároveň uvolněně a nenáročně. Měl dokonalý styl a své hodinky nosil na starých zvětralých popruhách NATO. Hádejte jak se zmiňovaný muž jmenoval? Ano, samozřejmě Daniel Wellington. Zakladatel se především nechal inspirovat jeho prvotřídním a nadčasovým módním stylem, díky nemuž spojil volnost s elegancí a tak pomalu, ale jistě vznikly minimalistické hodinky jménem Daniel Wellington. 

Já osobně jsem se do Wellingtonek zamilovala hned na první pohled. Už nějakou dobu jsem po nich neustále pokoukávala a konečně mohu říci, že už i JÁ mám Daniel Wellington hodinky! A je mi úplně jedno, že zaplavily blogy a instagram. Taky mi je jedno, jak někteří říkají, že je má "každý". I kdyby je každý opravdu měl, tak proč bych je nemohla mít i já, když se mi taaaak líbí? Mám ráda jednoduché věci, což tyto hodinky rozhodně jsou! Tenké, čisté, úzké a bez zbytečných funkcí. ALE HLAVNĚ jsou nádherné!!! Když jsem si měla vybrat typ hodinek, měla jsem jasno. Chci úplně ty klasické kožené. Jenže problém teprve nastal při volbě barvy. Celý den jsem si pořád dokola a dokola prohlížela tři nabízené varianty mých vybraných hodinek. Černé, hnědé či světle hnědé? Byl to vážně boj a tímto se omlouvám všem těm, které jsem prosila o radu :D. Nakonec jsem se rozhodla pro černou, a to z toho důvodu, že je rozhodně využiji nejvíce. Takže využití vyhrálo nad vzhledem. Mé konečné rozhodnutí padlo tedy na tyto - Daniel Wellington Classic Sheffield Lady Gold.


Pokud se vám DW hodinky líbí a chtěli byste si je také koupit či někomu udělat radost, mám pro vás 15% slevu při zadání kódu: brixhauz. Slevu můžete využít do 30.6.2015 a hodinky zakoupíte na www.danielwellington.com.

S láskou Brixhauz

3 komentáře: