BrixHauz: WEEK IN PICTURES NB. 2

úterý 9. června 2015

WEEK IN PICTURES NB. 2


Vidíte? Já jsem vám říkala, že se opět brzy s takovým příspěvkem setkáte. No a je to tady :). Při výběru fotek jsem zjistila poněkud znepokojující fakt. Co mě dělá opravdu šťastnou je jídlo, jídlo a zase jenom jídlo. Dobře, taky ještě dobrá káva. Což uvidíte za chvíli sami.

Jupí, přišla mi nová kabelka od Michaela Korse! Hned jsem si ji zamilovala a na tu zlatou si sotva vzpomenu :D.
Když mám chuť na kávu a tím myslím fakt na KÁVU, dám si Flat White.
Večeře v dlouho plánovaném Yam Yam Express. Objednala jsem si it's yellow! s kuřecím saté a bylo to taaaak výborné! Už se těším, až příště vyzkouším zase něco jiného.
A taky jsem si dala dezert, v podobě zelených indonéských palačinek s kokosovou náplní. Jaké byly? Naprosto EXCELENTNÍ!
Snídaně ve Starbucks a mé milované Chai Tea Latte, které jsem objevila teprve nedávno díky Domče. Dávám si ho vždy se sójovým mlékem a bez vody.
Barevné šílenství na Color Runu.
Klasický farmářský salát s grilovanou kukuřicí v Ugově salaterii.
Začala jsem číst knihu Život bez pšenice by William Davis. Až ji budu mít celou přečtenou, povím vám k ní určitě více.
Konečně se odhodlala ochutnat salát s kozím sýrem a ostružinami. Avšak neustále jsem při tom myslela na ten chlívek s kozou a nemohla jsem se přes to prostě přenést :D. Navíc ten divný pach. No, už si ho nikdy nedám.
Byly jsme s maminkou po nákupech a poté si zpříjemnily společné odpoledne dobrou kávou a nejlepším jahodovým cheesecakem v Costa Coffee.
Ano, vážně hrozně moc miluji kytky!

Co jste hezkého zažili vy? :)
S láskou Brixhauz

8 komentářů:

 1. Krásné fotky Nikčo, ale neboj, mou zálibou je také jenom a jenom jídlo až se toho někdy děsím, že snad ani nedělám nic jiného :-D Jinak zaujali mě ty zelené indonéské palačinky, sice mě děsí ale zkusila bych je :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz
  Katty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Katty :). Jsem moc ráda, že v tom nejsem sama, hahah :D. Jinak ty palačinky byly vážně strašně dobré! Pokud máš ráda kokos, tak by ti určitě chutnaly.

   Vymazat
 2. ja kdyz delam clanky week in pictures, tak to vzdy skonci u fotek jidla, piti a kytek :D zvlast teda ted na jare a v lete .. v zime je to zase samy kafe, snih apod :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahah, koukám, že jsme na tom všechny podobně tedy :).

   Vymazat
 3. Moc hezkej článek:) u mě teda v poslední době vede učení:( skoro na nic jiného nemám myšlenky a čas, ale ale tvůj blog jsem si ani tak nemohla nechat ujít:) jen tak dál!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak to je veliká pocta :), moc děkuji! Takových komentářů si nesmírně vážím! Jinak přeji, ať ti to učení jde hladce :).

   Vymazat
 4. Pěkné fotky! Knížku jsem už před časem četla, tak jsem zvědavá na další názory! :) Ještě mě zaujal kozí sýr, já ho mám/nemám ráda. Záleží totiž podle mě jaký je, některé "smrdí" víc, některé míň a měla jsem takové, do kterých jsem si kousla jednou a takové, které jsem si i přidala..tak testuj, třeba časem přijdeš na chuť ;)
  Eliška

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)! Kozí sýr určitě ještě někdy někde zkusím. Nebudu ho zatím úplně odsuzovat, ale tady mi vážně nechutnal :/.

   Vymazat