BrixHauz: MY FIRST M.A.C

středa 3. června 2015

MY FIRST M.A.C


To, že si přeji MAC rtěnku, jste mohli už zaznamenat v mém jarním wishlistu. Přání se stalo skutečností a já nyní už jednu vlastním! V sobotu před Color runem jsme byli po nákupech na Chodově a když jsem prošla kolem prodejny MAC, hned mě vnukla myšlenka, že neodejdu s prázdnou!


Ihned se mě ujala milá slečna, která mi se vším ochotně pomohla a poradila. Vybíraly jsme mezi výraznými odstíny, převážně tedy červené. Společnými silami jsme daly dohromady čtyři barvičky a následně mě prodávající zavedla před krásné nasvícené zrcadlo, ať si v klidu vybrané rtěnky vyzkouším přímo na rty. Před samotném aplikováním mi slečna každou rtěnku pečlivě vydezinfikovala a poté ji otřela. Po vyzkoušení všech čtyř odstínů jsme se obě shodly na favoritce. Famfáry pro vítěze... výhercem se stala Ruby Woo (Retro Matte). Už na internetových stránkách mě nejvíce zaujal právě tento odstín Ruby Woo, což jsem už zmiňovala v mém wishlistu. No a nakonec se ukázala jako nejhezčí i v reálu. Při placení mi prodavačka ještě vytvořila registraci a dokonce jsem odešla i s podkladovou bází na rty, která se aplikuje před nánosem rtěnky. Společně s rtěnkou jsem chtěla i konturovací tužku ve stejném odstínu, ale bohužel na Chodově byla zrovna vyprodaná. Tak třeba příště... :)S láskou Brixhauz

3 komentáře:

  1. rtěnka vypadá moc krásně taky si chci už delší dobu pořídit rtěnku od MAC :-)
    LuxureGirl

    OdpovědětVymazat
  2. Kolem takové prodejny bych asi jít nemohla, ta představa kolik produktů od MAC se na mě dívá a hlavně tedy ty rtěnky :-) Také uvažuji nad nějakou, zatím na ní jen šetřím, ale už jednu doma vidím :-)

    www.bokattyna.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat