BrixHauz: LAST FRIDAY NIGHT

neděle 21. června 2015

LAST FRIDAY NIGHTJe sobota ráno, jsem na cestě do Itálie, mám neskutečnou opici na zádech, vyřvaný hlas a vzpomínám na včerejší Bláznivou noc. Páteční večer jsem trávila v O2 aréně na koncertě Michala Davida. Ne že by zrovna patřil mezi mé oblíbence, ale když jsem měla možnost se jít podívat, proč toho nevyužít, že? A trochu nostalgie v podobě Nonstop, Pijeme colu, Céčka není nikdy na škodu. Nakonec jsem opravdu ráda, že jsem na akci šla, protože to byl krásný zážitek a ani kvůli té kocovině toho nelituji. Byla to vážně doslova Bláznivá noc a my si ji užili úplně na maximum! Tančili jsme, bavili se, pili, jedli, dělali mexickou vlnu a zpívali. Navíc jako host vystoupil DJ BoBo, který byl naprosto fenomenální. Roztančil celou arénu, vytvořil neskutečnou atmosféru a jeho pozitivní energie srčila všude kolem. Měla jsem možnost si celý koncert užít z partyboxu, kde jsem potkala i několik celebrit, třeba Karla Gotta. Teď už se podívejte na pár fotek, které jsem pro vás nafotila :). Nebyl jste tam někdo také?

S láskou Brixhauz

4 komentáře:

 1. Já tedy na koncertě nebyla ale jela tam mamka s kamarádkou a byla prý nadšená i když se nemohla mezi lidmi ani hnout :-D Jinak krásné fotky a jsi hvězda, fotka s Karlem je skvělá :-)

  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To věřím, byla úplně plná O2 aréna. :D Jinak moc děkuju Katty :).

   Vymazat
 2. Anonymní22.6.15

  Já tam také byla a musím říct, že to byl neuvěřitelný zážitek. S Nikčou jsme si to dokonale užily a přály jsme si, aby ta bláznivá noc nikdy neskončila. Jinak ta fotka s božským je super!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně tak! Také jsem si říkala, aby ta Bláznivá noc nikdy neskončila :). A moc děkuji! :)

  OdpovědětVymazat