BrixHauz: Spring wishlist

úterý 21. dubna 2015

Spring wishlist

Spring outfit
Spolu s jarem přichází jarní úklid a tím nemyslím jen ten doma, ale úklid v šatní skříni! Vyměnit šály s teplými svetry za lehké bundičky, šatičky, vestičky... no znáte to. Dnes mám volné odpoledne, takže ideální příležitost k třídění mých pokladů. No a přece ty vyřazené věci musíme nahradit zase něčím jiným, nečím novým. Proto jsem nenechala nic náhodě a vytvořila si wishlist pro jaro 2015. 

Teď už k prvním věcem, které na mém wishlistu visí. Mám na mysli čtyři produkty od Benefit cosmetics. Prvním z nich je bronzer Hoola. Zkušenost s ním zatím nemám, ale slyšela jsem na něj samou chválu.  Bronzer Hoola se klasicky používá na tváře, ale můžeme jej nanášet i na bradu a čelo, pro konturování a pro přirozeně vypadající opálení po celý rok. Už se opravdu těším, až ho sama vyzkouším! Druhá Benefití věc je nová řasenka Roller lash se speciálním kartáčkem Hook‘n’Roll. Ten má řasy především natočit, zahustit a prodloužit. Třetím produktem značky Benefit na mém wishlistu je hydratační korektor Fakeup. Přiznám se, korektor mi už leží na toaletním stolku. Mám ho teprve krátce v odstínu 01 light, ale už jsem se do něj stihla bezvýhradně zamilovat! No a posledním must-have produktem je hydratační krém Total Moisture. Používám krém Instant Moisturizer značky Sephora, jsem s ním spokojená, ale chtěla bych vyzkoušet tento Benefití, protože jsem této značne opravdu podlehla.

Mým dalším přáním jsou tenisky Nike Air Force 1. Měla jsem v plánu si je pořídit už vloni, ale nějak jsem si vždy koupila něco jiného a taky jsem se pořád rozmýšlela, zda koupit bílé Air Max nebo právě tyto Air Force 1. No vidíte sami, které z nich vyhrály. :)

Máme tu MAC rtěnku. Ještě žádnou od této značky nevlastním, ale už dlouho o ní sním. Zatím nejsem úplně rozhodnuta jaký odstín. Ten definitivně vyberu, až si ho v obchodě vyzkouším. Nicméně určitě budu vybírat z červených barev. Na internetových stránkách mě zatím nejvíce zaujal odstín Ruby Woo. Ale bůh ví, s jakou jednou odejdu...

Další místo na mém wishlistu obsazují High-waisted jeans z H&M. Tak ty už taky mám doma ve své šatní skříni. Zatím jsem je měla pouze jednou, a to na mé oslavě narozenin, kde byl dress code bílá. Nerada nosím bílé nebo jakékoliv jiné barvené kalhoty, když je venku zima. Teď, když už je konečně hezky, budou tyto kalhoty zřejmě mojí nejčastější volbou!

Prodloužená trenchcoat vestička také z H&M. Doma mám trenchcoatový kabátek v černé barvě, který moc ráda nosím (určitě ho v nějakém dalším oufitovém příspěvku uvidíte). Proto jsem si jistá, že vestičku bych si také oblíbila.

Plavky Triangl! Kdo sleduje můj instagram, tak ví, že už vloni jsem si jedny Triangly objednala, a to Milly - Arizona Sunset. Byla jsem s nimi nad míru spokojená. Díky mému nadšení jsem došla k závěru, že mi jedny prostě nestačí a letos musím objednat další! Je docela těžké si vybrat pouze jedny, všechny jsou totiž překrásné. Ale nakonec jsem zvolila tyto, protože jsou hezky barevné a hlavně mají jiný střih.

No a poslední místo patří slunečním brýlím značky Ray-Ban. Jde o typ Clubmaster, ty se mi svým jedinečným tvarem líbí ze všech nejvíc.

A co je na vašem jarním wishlistu? :)


S láskou Brixhauz

No Comments Yet, Leave Yours!