BrixHauz: Hat & Trench coat

čtvrtek 23. dubna 2015

Hat & Trench coat


 trench coat - H&M; t-shirt - New Yorker; jeans - Zara; shoes - Mango; bag, hat, accessoires - H&M; watch - Michael Kors

V předešlém článku jsem vám slíbila, že vám někdy ukážu svůj černý trench coat. Nemohla jsem se dočkat, až se vám s ním pochlubím, tak svůj slib plním už dnes. Tadá, článek je tady!

Celý outfit je v duchu nedbalé elegance, tu já mám nejraději. Kabátek, klobouk a sandálky na podpatku jsem doplnila roztrhanými džíny, abych trochu nabourala primárně formální dojem outfitu. Jako doplněk jsem použila malou kabelku, která se dá nosit jak přes rameno na zlatém řetízku, tak i jako psaníčko do ruky. Dominantním prvkem celého outfitu je jednoznačně klobouk, kterému jsem se zprvu vyhýbala, kvůli strachu co tomu řekne mé okolí. Moje obavy se ukázaly jako zbytečné, šlo totiž pouze o zvyk na netradiční doplněk. Rozhodně tohle není můj poslední klobouk a nebojte se dát mu šanci i vy, protože se jedná o opravdu velmi trendy kousek a letos na jaře bude určitě v kurzu!S láskou Brixhauz

2 komentáře:

  1. Ten trench je fakt nádhernej, H&Mko je na tohle fakt dobrý a hlavně tenhle typ kabátků vypadá na každým uplně jinak a o to je to lepší :) jinak teda závidím, že umíš chodit na takových botách, pro mě je to takový utrpení, že už na ně v obchodech ani nekoukám :D a krásný fotky mimochodem :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Domi, moc děkuju! :) chodit na nich sice umím, ale po chvíli umírám bolestí :D

      Vymazat